100 tys zł długu - siada mi psychika, prosze o rady co robić?

Temat na forum 'Jak wyjść z długów' rozpoczęty przez Tomi81, Czerwiec 24, 2014.

  1. Tomi81

    Tomi81 New Member

    O toz moja historia wyglada w taki sposob . Prowadzilem warsztat ktory bardzo swietnie prosperowal po czym zona wymyslila sobie sklep z firankami z oporami sie zgodzilem . No i wszystko było fajnie do pewnego momentu dodam ze sklep wpieliśmy pod moją działalność . Póżniej zaczeła ten sklep olewać na dodatek podbierać pieniądze z utargów w calości tylko ona go prowadziła. Nadszedł czas ze zdecydowałem ze zamykam ten sklep bo nie bylem wstanie narobić na czynsze . efekt końcowy jest taki że zostało mi przeszło sto tyś zl długu a ona poprostu poszła w długa . od dwoch lat systematycznie na miare mozliwości splacam podpisywane ugody i mozna by powiedziec ze jest wszystko ok, ale szczerze powiem ze niesamowicie meczy mnie ta sytuacja bo z miłą checia wziąłbym kredyt na wszystko i płaci ljedna rate przez 30 lat niestety co mialem oczywiscie zostalo mi zlicytowane a kredytu nie dostane . Powiem tyle że niesamowicie siada psychika w takiej sytuacji i jest to wielkim obciażeniem dla mnie jezeli ma ktos jakies rady lub wiedze prawna co mozna w takiej sytuacji zrobic bardzo prosze o odpowiedz

    P.S. z gory przepraszam za błędy
     
  2.  
  3. Renata1609

    Renata1609 New Member

    Re: Co dalej

    Tomi81 jak Ci coś poradzić skoro nie znam żadnych szczegółów? ile zaciągnąłeś kredytów? z kim zaciągnąłeś kredyt/y? Z kim masz podpisane ugody z komornikiem czy wierzycielem (np.Bank, firma windykacyjna itp) ? ilu jest wierzycieli ? czy z żoną mięliście rozdzielność majątkową ?
    czekam na odpowiedzi.

    PS. nie wiem po co ludzie piszą takie bzdury jak mądrala slwester71 ? przecież tutaj obowiązują takie same zasady jak w życiu codziennym - po prostu jak się czegoś nie wie, to lepiej się w ogóle nie odzywać :lol:
     
  4. sylwester71

    sylwester71 New Member

    Re: Co dalej

    O co CI chodzi?
    Może sama jesteś mądrala.
    Tyle pytań zadałaś i co z tego wyniknie. Załatwisz kredyt na wysoki procent. Jak ktoś ma komornika to kredytu nie dostanie chyba , że u prywatnego inwestora, a z tym też różnie bywa, gdzie gość może więcej stracić niż zyskać.
    Czyżby następna windykatorka chcąca pomóc dłużnikom.
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - 100 tys zł Forum Data
Mam 31 lat ,a długów na ponad 100 tyś złotych Jak wyjść z długów Kwiecień 27, 2016
Bez BIK i KRD ! Pożyczki od ręki nawet do 100 tys. zł ! Udzielę pożyczki Czerwiec 7, 2015
Kredyt 20-100 tys zł dla osób z zadłużeniem, na spłatę Forum dla zadłużonych Lipiec 6, 2014
Mam 23 lata i 100 tyś długu. Jak z tego wyjść? Forum dla zadłużonych Styczeń 7, 2020
Dług na ponad 100 tys....pomocy Forum dla zadłużonych Lipiec 2, 2019

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie