Cudowny środek na długi, aby wyjść z długów??

Temat na forum 'Jak wyjść z długów' rozpoczęty przez Luska, Czerwiec 24, 2013.

  1. Luska

    Luska New Member

    Witam

    mam ogromne zadłużenie, nie wiem jak sobie z tym poradzić:(

    Czy macie jakiś Cudowny Środek aby wyjść z długów??
     
  2.  
  3. flik

    flik New Member

    Re: Cudowny środek??

    Nie ma cudownych środków, no chyba że wygrasz w totka, ale wiesz że na to nie ma co liczyć, bo się możesz nie doczekać. Nie wiem jak wielkie jest twoje zadłużenie, ale jedynymi środkami jest podjęcie pracy, spłacanie, a wcześniej dogadanie się z bankiem.
     
  4. flik

    flik New Member

    Re: Cudowny środek??

    Nie ma cudownych środków, no chyba że wygrasz w totka, ale wiesz że na to nie ma co liczyć, bo się możesz nie doczekać. Nie wiem jak wielkie jest twoje zadłużenie, ale jedynymi środkami jest podjęcie pracy, spłacanie, a wcześniej dogadanie się z bankiem.
     
  5. ostej

    ostej New Member

    Re: Cudowny środek??

    Proponowałbym spróbować konsolidacji kredytów lub kredyt oddłużeniowy. Nie jest to żaden cudowny środek. Z problemem trzeba się zmierzyć, a nie od niego uciekać. Czary to tylko w bajkach, a długi trzeba spłacać. Ważne, aby znaleźć odpowiednią metodę.
     
  6. member419

    member419 Guest

    Re: Cudowny środek??

    I minął nam (prawie) kolejny rok
    W tym miejscu chciałbym życzyć wszystkim tym którzy padli ofiarą oszustów, zostali wrobieni w pętle zadłużeń, przedłużeń, chwilówek, złudzeń świętego spokoju
    tym którzy zdecydowali się na kredyt ale życie zdecydowało że nie będą w stanie spłacić
    jak również tym którzy sami zdecydowali że nie spłacą.
    Tym wszystkim którzy zostawiają pusty talerz dla utrudzonego windykatora terenowego by posilił się wspólnie z nimi przy Wigilijnym stole. Jak i tym którzy truchleją na sam dzwonek do drzwi spodziewajac się rycerzy Jedi windykacji
    Samych sukcesów w tym co robią - cokolwiek robią, dostatku i radości, siły i energii w dążeniu do uchylenia się od spłaty ciążących zobowiązań, konsekwencji w działaniu i umiejętności podejmowania najtrafniejszych decyzji - czasami wyboru mniejszego zła...
    Smacznych potraw wigilijnych, rodzinnych i pełnych spokoju Świąt Bożego Narodzenia i oby Nowy 2017 Rok przyniósł spełnienie marzeń na polu zarówno finansowym jak i - przede wszystkim osobistym.
    Ludziom którzy dzięki Wam egzystują zarówno na tym forum jak i poza nim mnóstwa uśmiechu na codzień, niewyczerpanych pomysłów zarówno jak pomóc ale i jak nie zaszkodzić
    Przepraszam, to nie było na temat

    Robert
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie