Czy istnieje jakieś wyjście z długów?

Temat na forum 'Jak wyjść z długów' rozpoczęty przez Anonymous, Wrzesień 11, 2012.

  1. Anonymous

    Anonymous Guest

    Witam wszystkich serdecznie!Posiadamy z mężem spore zadłużenie,które się wzięło z tego że ja straciłam prace,a mąż zamknął działalność i się posypało jak u wielu.I oczywiście banki zaraz zaczęły się upominać o swoje,ale z czego im płacic jak u nas z praca jest tragedia ja od roku szukam uwierzcie mi wszędzie ambicje do kieszenie i koniec ale nic mi nie wyszło,teraz okazalo sie ze bedziemy mieli baby,mąż w kwietniu znalazł prace i bardzo bysmy chcieli spałac w małych ratach ale do tego momentu wypowiedziano nam wszystkie umowy,póki co z jednego banku dług przejął Kruk dzwoniłam tam wszsytko ok,chcą abym wpłacała po 600zł przez 10 m-cy bo mam ok 6000 do zapłaty,powiedzialam ze jestem bezrobotna itd.Mam takie pytanie czy mając juz taką sytuacje będąc na takim etapie czy jest mozliwość wziecia jakiegos jednego kredytu i miec niską rate i spokój z tymi windykacjami w naszej sytuacji.Ja jestem bezrobotna bardzo bym chiala ale nie moge teraz isc do pracy ze względu na ciążę,mąż zaczął prace i jakoś mozna by spłacać.Naprawdę chcemy z tego wyjsc a wierze ze zawsze jest wyjscie z sytuacji.Czy jest ktoś kto mógłby pomóc,doradzić?Niestety do tej pory z bankami kończyło jest fiaskiem "grają jedną melodie" i koniec mają w nosie tylko kasa i koniec.Będę wdzięczna za pomoc.Pozdrawiam wszystkich głowa do góry :wink:
     
  2.  
  3. Anonymous

    Anonymous Guest

    Jeśli mąż będzie miał już umowę o prace i przepracowane pełne 3 miesiące to wtedy będzie mógł się ubiegać o kredyt ale jedynie w skoku. Ważne jest teraz abyście spłacali jakoś te raty, albo dogadać się z krukiem że potrzebujecie mieć mniejszą ratę.
     
  4. Anonymous

    Anonymous Guest

    Mąż będzie miał umowe ale zlecenie nie wiem czy to wchodzi w grę.A co do skoku co to jest za kredyt mogę poprosić o więcej informacji?Bardzo dziękuje za odpowiedź.
     
  5. Anonymous

    Anonymous Guest

    Jest to konsolidacja na okres 10 lat, aby określić ratę i oprocentowanie trzeba by złożyć wniosek. Więc jak coś służę pomocą.
     
  6. Anonymous

    Anonymous Guest

    Nawet jak się ma kiepska historie itd.?Próbowalismy juz raz jednej konsolidacji i właśnie tak wylądowałam ze został mi tylko kredyt a z konsolidacji nici,ale dobrze wiedzieć o tym skoku sprawdze to ale jakis konkretny oddział skoku czy obojętnie mam na mysli stefczyka,kwiatkowskiego itp.to chyba jest to samo.Jedyna bariera to za umowa zlecenie hmmm...to jak mozesz mi pomóc?
     
  7. Anonymous

    Anonymous Guest

    Trzeba was skierować do odpowiedniego doradcy i zobaczymy co się da z tym fantem zrobić, i tak nic nie tracicie a nóż się wam uda pomóc. Ja mówiłem o skoku Silesia i trzeba by najlepiej robić to przez pośrednika który ma z nimi podpisana umowę.
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Czy istnieje jakieś Forum Data
Czy istnieje możliwość umożenia przez bank części odsetek? Forum dla zadłużonych Grudzień 1, 2015
Czy możliwa jest kara za brak aktualizacji przy chwilówce Chwilówki Maj 30, 2021
Proszę przeczytaj Historie zadłużonych Grudzień 2, 2020
Kredyt Inkaso - czy dług jest przedawniony ? Forum windykacja Listopad 29, 2020
Mam 10 tys długu za czynsz pomocy Forum dla zadłużonych Listopad 29, 2020

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie