Jak usunąć wpis z BIG

Temat na forum 'Jak wyjść z długów' rozpoczęty przez agamatec, Wrzesień 22, 2015.

  1. agamatec

    agamatec New Member

    Witam wszystkich. Miałam olbrzymie długi, jednak powoli część z nich udało mi się spłacić. Wiem, że jeden z banków wpisał moje dane w rejestr dłużników , ale oddałam już całą sumę. Czy informacje na mój temat “znikną” same z BIG, skoro spłaciłam kredyt, czy muszę wysłać jakieś pismo, a jeśli tak to do kogo? Będę wdzięczna za pomoc.
     
  2.  
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Jak usunąć wpis Forum Data
Przedawniony dług w KRD jak usunąć? BIK Październik 25, 2017
Hazard... czyli jak przegrać życie! Historie zadłużonych Listopad 28, 2020
Długi na 130 tysięcy, jak zmniejszyć raty Forum dla zadłużonych Listopad 19, 2020
Jak wyjść z Zadluzenia, czy ktoś jest mi w stanie pomóc Forum dla zadłużonych Listopad 12, 2020
Jakieś wskazówki/rady? Jak wyjść z długów Wrzesień 25, 2020

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie