JAK WYJŚĆ Z PĘTLI DŁUGU

Temat na forum 'Jak wyjść z długów' rozpoczęty przez Anonymous, Marzec 1, 2013.

  1. Anonymous

    Anonymous Guest

    Skomplikowałam sobie życie, nie mam do nikogo pretensji, ale teraz wiem, że należy liczyć na siebie, nikt nie pomoże jak jesteś w potrzebie.
    Straciłam pracę mam zajęcia komornicze, chciałabym spłacić ale jak, nikt nie da bezrobotnej wykształconej kobiecie 60 tysięcy na spłatę...
     
  2.  
  3. Anonymous

    Anonymous Guest

    No nie wiem czy Ci coś pomogę, napisz do nich próbuj w kilku miejscach, na pewno będzie jakiś pozytywny odzew ;) powodzenia
     
  4. magda456

    magda456 New Member

    napisz maila pomogę ania456166@wp.pl
     
  5. marzenaimirek

    marzenaimirek New Member

    Spróbuj pożyczki prywatnej. W banku takiej sumy nie otrzymasz
     
  6. flik

    flik New Member

    Najgorsze w tym momencie byłoby się załamać. Trzeba szukać ugody z instytucją, w której jest się zadłużonym, poszukać jakiejkolwiek pracy, pożyczyć od znajomych, rodziny, a może nawet od nieznajomych. Nie wolno się poddawać, trzeba być dobrej myśli i działać, działać i jeszcze raz działać.
     
  7. ostej

    ostej New Member

    Najlepiej skorzystać z pomocy rodziny, bo nie mając stałego dochodu nie jest możliwe uzyskanie jakiejkolwiek pożyczki z jakiejkolwiek instytucji. Sytuacja jest bardzo trudna, ale nie należy teraz załamywać rąk tylko próbować.
     
  8. bartosz-rompala

    bartosz-rompala New Member

    Pożyczać od nieznajomych nie polecam, do czego to doprowadzi? Bank to bank, a pożyczki prywatne mogą być dość niebezpieczne.
     
  9. Mirek73

    Mirek73 New Member

    Gdyby Cię interesowały oferty oddłużeń jakiś parabanków czy innych instytucji, to zawsze uważnie sprawdzaj oferty. Czasem drobne gwiazdki, typu przeniesienie własności nieruchomości, zastaw na samochodzie itp.
    No i pamietaj nigdy nie wplacaj zaliczek czy przedplat:
    http://www.forum-kredytowe.pl/f135/nigd ... 45716.html
     
  10. serene1

    serene1 New Member

    mi pomogli ostatnio ludzie z http://www.pozyczki-bez-bik.pl.pl szybko i sprawnie wszystko załatwiłam. Nie sprawdzali mi bik. Umowa jasna i przejrzysta. Mam obciążenia komornicze i nie ciekawą historię kredytową.
     
  11. marcelina85

    marcelina85 New Member

    na pozyczki-pozabankowe.pl.pl nie sprawdzaja biku ;)
     
  12. julja

    julja New Member

    Jestem podobnego zdania. Ja korzystałam z kancelarilexperto w sprawie mojego oddłużania jestem zadowolona
    rzetelna i fachowa obsługa prawna . Obecnie jeszcze nie wyszłam całkowicie na prostą ale mam już świaomość, że
    wychodzę z pętli zadłużenia, spłacam w małych ratach swoje zadłiużenie.
     
  13. Maxi

    Maxi New Member

    Witam wszystkich- wpadłam w pętlę zadłuzenia i nie mogę sobie z tym poradzić...otóż tak -mam zadłużenie w Providencie (i zaległości) kilka chwilówek na łączną kwotę ok.1900zł , kredyt 2000 w Ferratum bank-spłacany na razie regularnie z małymi spóźnieniami pozyczkę w chwilówce-SKARABEUSZ na kwotę 1600zł -spłacaną regularnie i kredyt który wzięła mi córka w BZWBK na kwotę-15000...z ratą 460zł mies. ..również spłacany be opóźnień...czy jest dla mnie jakieś wyjście z tej beznadziejnej sytuacji??? Pracuję na czarno , bez umowy i zarabiam 2000/3000 tys...mam już chore myśli i boję się ,że któregoś dnia nie wytrzymam tego napiecia...proszę o pomoc .Pozdrawiam
     
  14. weronikakosma

    weronikakosma New Member

    Witam, może Twoja sytuacja się zmieni -dostaniesz pracę i będziesz mogła spłacać swoje zadłużenie w malych ratach ale spłacać .
    To jest ważne wtedy nikt Ci nie powie że nie płacisz nic, może można wystosować jakieś pismo o umorzeniu tego zadłużenia zadzwoń na bezpłatną infolinię z prawnikiem sprawdż w necie. Np. ********
     
  15. marcel

    marcel New Member

    Po pierwsze jeśli już masz komornika to bardzo nie dobrze i broń boże nie bierz kolejnej pożyczki. Po drugie udaj się do banku i poproś o wakacje kredytowe albo coś, musisz nawiązać z nimi rozmowę. Bank ci nie odpuści komornik to samo. Jedynie jak możesz to rozwiązać to nie idą na noże z baniem czy komornikiem
     
  16. Patrycjakoma

    Patrycjakoma New Member

    Tak mi się wydaje ,że jeżeli sama będziesz załatwiała sprawę z bankiem, to uprzednio
    pobierz w necie poradę z konsultantem prawnym , jak napisać dane pismo
    czym je dobrze umotywować.
     
  17. jacekmalik

    jacekmalik New Member

    głowa do góry po pierwsze szukaj jakieś pracy obojętnie jakiej abyś miała
    już jakiś zastrzyk gotówki. Potem zacznij oddłużanie i spłacanie
    w małych ratach swojego zadłużenia.
    Pozdr,
     
  18. deboradel

    deboradel New Member

    Jak zgodzi się Bank na współprace to dobre są Wakacje Kredytowe.
    Trzeba tylko dobrze sprecyzować dane pismo do Banku.
     
  19. Antoni

    Antoni New Member

    Jeśli miała by pani problem z napisaniem w/w wniosku to śmiało mogę polecić kancelarie-********, która specjalizuje się w pomocy zadłużonym.
    Udzielają darmowych porad prawnych + jeśli sprawa jest toczona w e-sądzie to załatwiają to za ,,dziękuje".
     
  20. anwitanna

    anwitanna New Member

    mi to tylko kruk porządnie pomógł...
     
  21. beatricia8

    beatricia8 New Member

    to przy takiej kwocie faktycznie firma typu kruk pomoże Ci w spłaceniu
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - JAK WYJŚĆ PĘTLI Forum Data
Jak wyjsc z petli zadluzenia Forum windykacja Wrzesień 25, 2017
Jak wyjść z pętli zadłużenia Jak wyjść z długów Kwiecień 28, 2017
Jak wyjść z pętli długów? Jak wyjść z długów Listopad 26, 2015
pilnie potrzebuje rady jak wyjść z pętli zadłużenia Jak wyjść z długów Wrzesień 22, 2015
potrzebuje pomocy jak wyjść z pętli zadłużenia Forum dla zadłużonych Wrzesień 19, 2015

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie