Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

Kończę z hazardem!, ale jak spłacić długi!?

Skuteczne metody pozbycia się lub zredukowania długów, sprawdzone praktyce. Opisz tutaj szczegółowo swój problem, a dowiesz się jak skutecznie wyjść z długów i czy jest to możliwe w Twoim przypadku.

Re: Kończę z hazardem!, ale jak spłacić długi!?

Postprzez sonda » 17 kwi 2017, o 13:06

Lijon jestem w podobnej sytuacji do Twojej. Jeżeli mógłbyś to skontaktuj się ze mną na sonda(at)o2.pl

Dzięki.
sonda

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

Postprzez k1k2 » 13 wrz 2017, o 18:41

Witam. Mam pytanie. Mój brat jest w identycznej sytuacji. Co zrobić w tym kierunku gdy nie ma potwierdzenia ze gral, gdyż na stronach internetowych grał za nie wielkie pieniądze. Chce mu pomóc dlatego pytam czy można coś zrobić czy już nie da rady. Pozdrawiam.
k1k2

Postprzez Dawid87 » 3 paź 2017, o 15:39

WItam,

Ponownie jak koledzy jestem uzależnioną od hazardu. Podjąłem leczenie w ośrodku w Siemianowicach Śląskich, miałem już dwa nawroty choroby. Obecnie uczęszczam na dzienna terapię, a 13 pazdziernika wyjezdzam do zakładu zamkniętego w Charcicach na 6 tygodniową terapię. Mam długu na około 90 tys złotych w róznych firmach chwilówkowych, pożyczkowych czy też bankach. Na chwilę obecną mam

2 sprawy do poruszenia na forum, proszę o pomoc :

1) Mam niespłacone pożyczki z terminem wymagalności spłaty z miesięcy : marzec;kwiecien i maj z roku DWA TYSIĄCE CZTERNAŚCIE. Sprawy z firm pożyczkowych zostały przekazne do windykacji. Sprawy przez te firmy nie są prowadzone przez sąd ani komornika. W ostatnim czasie firmy do mnie wydzwaniają i domagają się uregulowania zaległości.

Moje pytanie brzmi, czy muszę uregulować moje zobowiązania?
Z tego co wyczytałem w internecie to po 3 latach taki dług jest przedawniony i nie ma konieczności jego spłaty, czy to prawda?

2) Mam także pożyczkę wziętą w firmie chwilówkowej z terminem wymagalności spłaty na 13.04.DWA TYSIĄCE CZTERNAŚCIE. Firma przekazała ją w dniu 27.03.2017 rok do sądu, do dnia dzisiejszego nie otrzymałem wezwania do sądu na razprawę. Z tego co wiem jej termin jest jeszcze nie ustalony. Czy podobnie jak w pierwszej sprawie będę mógł ewentualnie skorzystac z tego, że po 3 latach dług zostaje przedawniony.

Proszę o pomoc i z góry dziękuje za odpowiedzi.
Dawid87

Postprzez michal333 » 23 paź 2017, o 13:59

Dawid jesteś klszycznym przykładem nałogowego hazardzisty. Zapisz sie na terapie i jestem w stanie pomóc Ci z upadłością i to bardzo szybko. W razie zainteresowania proszę o kontakt na : michal.333@op.pl
michal333

Poprzednia strona

Powrót do Jak wyjść z długów