Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

Kończę z hazardem!, ale jak spłacić długi!?

Skuteczne metody pozbycia się lub zredukowania długów, sprawdzone praktyce. Opisz tutaj szczegółowo swój problem, a dowiesz się jak skutecznie wyjść z długów i czy jest to możliwe w Twoim przypadku.

Kończę z hazardem!, ale jak spłacić długi!?

Postprzez Lijon » 19 mar 2017, o 00:28

Witam
Opiszę w skrócie swoje beznadziejne życie...
Jestem hazardzista,myślę od 10 lat...bycie tym dupkiem,to jedno z najgorszych nałogów zyciowych(wie to każdy kto w tym siedzial/siedzi). Postanowiłem z tym walczyć,nie gram juz miesiąc(jak na mnie to na prawdę długo!)Narazie z tym jest dobrze....gorzej z tym ile ten pasożyt ze mnie wyssal kasy,nie mówiąc o psychice..
Mam córeczkę i to dla nie chce w końcu z tym skonczyc(ze soba juz chciałem,ale wydaje mi się że lepiej zawalczyć z wrogiem)
Moja sytuacja wygląda tak: praca jest(zarobki ok.2700)
A moje zadłużenia wyglądają tak:
Alior bank 70000tys. rata 770 (splacone ponad 2 lata)
WBK 11tys. rata 270
WBK 7tys. rata 170
ING 2,5tys. rata 110
Profi credit 3tys. rata 213
Profi credit 9tys. rata 415
Chwilówki(wszedzie odstapilem od umow i za chwile nadchodza dni splaty,lecz ja nie mam z czego tego spłacić)
Provident 3tys.
Moneyman 1500zl
VIASMS 1200zl
Filarum 1000zl
Creditstar 2400zl
Wandoo 1000zl
TaniKredyt 1600zl
Tak to właśnie beznadziejnie wyglada..przeze mnie i moja rodzina popadla w dlugi:( zniszczylem siebie a przede wszystkim bliskich...mieszkam teraz z rodzicami,córeczka z mama,ale mam codzienny bliski kontakt(oczywiscie kase na dziecko tez daje,to w1szej kolejnosci)
Szczerze napiszę to nie wiem czy jest jakies wyjscie z tej sytuacji...chcialbym zeby takie bylo!
Może jest ktoś na tym swiecie kto chciałby mi pomoc..?
Jak piszecie o nieprzespanych nocach,telefonach,smsach,odwiedzinach,myślach samobojczych,próbach(ja juz jestem po jednej:(
Uwierzcie mi ,ze znam to wszystko doskonale..
Ja chcę się zmienić,ale czy jest ktoś kto mi w tym pomoze??
Raty splacam,sa nieraz jakieś opóźnienia,a co do reszty nie wiem co zrobic...moj dług zjadł moją wypłatę..
Na koniec napiszę ,że jestem w totalnym dole
Pozdrawiam wszystkich dłużników
Lijon

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

Re: Kończę z hazardem!, ale jak spłacić długi!?

Postprzez MarekG » 19 mar 2017, o 17:12

Leczysz się? Masz jakieś dokumenty na potwierdzenie na uzależnienia od hazardu? Wtedy można pójść w kierunku upadłości.
MarekG

Postprzez Lijon » 19 mar 2017, o 17:56

Nie,nie lecze się, bo kto w tym czasie splacalby za mnie to wszystko...narazie jest na dobrej drodze...myślałem o upadlosci,moglbym to udokumentować potwierdzeniem przelewow na strony bukmacherskie,a reszta to nie wiem co i jak...nie mam glowy do tego:(
Lijon

Postprzez RIP91 » 20 mar 2017, o 09:23

Cześć mam ten sam problem a i kwoty pożyczek podobne, w sumie na 110 tys około ... sytuacja identyczna, daj znać co robisz i wogóle. Razem raźniej..
RIP91

Postprzez MarekG » 20 mar 2017, o 09:37

Jeśli są jakieś powody dla których pod znakiem zapytania stoi ogłoszenie upadłości konsumenckiej to powinniście jak najszybciej zacząć dogadywać się z wierzycielami odnośnie restrukturyzacji. Pilnować jak oka w głowie kredytów bankowych.
MarekG

Postprzez Lijon » 20 mar 2017, o 10:55

No to widzę,ze mam bliźniaka dluzniczego ;) tak na prawdę to nie jest do śmiechu:/ ja od dzisiaj szukam terapii,a później bede chciał złożyć wniosek o upadłość...innego wyjścia nie widze...
Lijon

Postprzez DRest » 20 mar 2017, o 11:31

Drodzy
Jeśli zależy Wam na pozytywnie rozpatrzonym wniosku o ogłoszenie upadłości to najpierw należy rozpocząć leczenie, odbyć terapię i, zebrać dokumenty, a następnie mieć podstawę do solidnego uzasadnienia wniosku.
Pozdrawiam
DRest
DRest

Postprzez pomagamyzadluzonym2 » 20 mar 2017, o 12:17

Witam serdecznie
Zapraszam do kontaktu jesteśmy w stanie pomóc magdalena.mazurek@kancelariakio.pl
Pozdrawiam
pomagamyzadluzonym2

Postprzez Lijon » 31 mar 2017, o 15:26

Właśnie jestem po pierwszej wizycie na terapii...narazie nie gram,ale w głowie jest taki mętlik,że masakra...juz zaczynaja się znowu telefony z chwilowek,niedlugo termin wszystkich rat...nie wiem jak ja z tym wszystkim dam rade...moze ktoś mi doradzi,czy w czasie terapii mozna kompletowac dokumenty i składać wniosek o upadłość konsumencka?czy lepiej zakonczyc spokojnie tą terapię?
Lijon

Postprzez DRest » 2 kwi 2017, o 20:31

Lijon napisał(a):Właśnie jestem po pierwszej wizycie na terapii...narazie nie gram,ale w głowie jest taki mętlik,że masakra...juz zaczynaja się znowu telefony z chwilowek,niedlugo termin wszystkich rat...nie wiem jak ja z tym wszystkim dam rade...moze ktoś mi doradzi,czy w czasie terapii mozna kompletowac dokumenty i składać wniosek o upadłość konsumencka?czy lepiej zakonczyc spokojnie tą terapię?

Witam
Wypowiadając sie jako Syndyk z licencją Doradcy, uwazam, ze to za wczesnie na skladanie wniosku do sądu, licząc oczywiscie na pozytywne rozstrzygniecie. Proponuje odbyc calą terapie, zebrac niezbedne dokumenty i dopiero przygotowac wniosek.
Pozdrawiam serdecznie
DRest
DRest

Następna strona

Powrót do Jak wyjść z długów