Wpadłem w pętlę pożyczek i kredytów

Temat na forum 'Jak wyjść z długów' rozpoczęty przez MarekWilk, Styczeń 20, 2015.

  1. MarekWilk

    MarekWilk New Member

    Witam. Niestety wpadłem w pętlę pożyczek i kredytów. Sytuacja wygląda tragicznie, bo mieszkam sam z żoną, niby oboje pracujemy, ale mamy kredytów w bankach na prawie 90 tys., a w pożyczkach chwilówkach prawie 15 tys., z czego kilka udało się rozłożyć na raty. Niestety sytuacja jest tragiczna, bo pomimo wspólnego dochodu prawie 5 tys. zł. miesięcznie mamy z żoną rat na 2200zł w banku, na 1600zł w pożyczkach i do spłaty inne pożyczki. Do tego dochodzi opłata mieszkania 1200zł + rachunki no i za coś trzeba żyć.... W banku nie mam czego szukać, żadna z firm nie chce już pomóc. Czy istnieje jakieś rozwiązanie czy to już koniec?
     
  2.  
  3. Cannavaro66699

    Cannavaro66699 New Member

    Re: Koniec pętli

    Witam. Wpadłem w pętle chwilówek na ok 20 tysięcy. Bank odmówił mi kredytu ponieważ jestem jeszcze na ryczałcie. Do pracy jadę w połowie lutego a może w marcu, zależy od pogody. Nie mam pojęcia co zrobić. Błagam pomóżcie.
     
  4. PawelN

    PawelN New Member

    Re: Koniec pętli

    Marek Wilk; Jeśli istnieje, to tu na pewno go nie znajdziesz. Właśnie po to założyłem swoją stronę, żeby ludzie tacy jak Wy, tacy, jak ja (mam 10 razy większe zadłużenie od was), mieli dostęp do bezpłatnych informacji, do pomocy prawnej, takiej, która pomoże rozwiązać konkretne problemy i nie narazi na dodatkowe koszty. Żeby jednak tak się stało, żeby strona, którą założyłem, osiągnęła zakładany cel, trzeba zainteresować jak najwięcej osób naszym problemem. W miarę możliwości rozsyłaj link https://www.forum-kredytowe.pl i zaglądaj do niego jak najczęściej.
    Codziennie znajdzie się na nim coś nowego. Dzisiaj n trwa tam akcja, dzięki której mam nadzieję uda się pomóc kobiecie, która wpadła w pętlę zadłużenia.

    Polecam również pisać do mnie na maila, adres do znalezienia na https://www.forum-kredytowe.pl

    Im więcej ludzi będzie odwiedzało stronę, tym łatwiej będzie mi promować skuteczne rozwiązania, instytucje, osoby oferujące konkretną, skuteczną pomoc.

    Pozdrawiam
    Paweł Niedźwiedź
     
  5. bodzio13

    bodzio13 New Member

    Re: Koniec pętli

    nie ma banków ani instytucji ,tym bardziej osób prywatnych ,bo jak jesteśmy na dnie to nikt nam nie pomoże -chyba że mamy zabezpieczenie ,ale procent będzie tak duży że szkoda gadać .
     
  6. wartownik

    wartownik New Member

    Re: Koniec pętli

    Nie widzę innej możliwości jak próba wydłużenia okresu kredytowania i w efekcie obniżenie miesięcznych rat. Musisz się z taką prośbą zwrócić do banku, jak nie wiesz jak się za takie coś zabrać to zwróć się do ********, gdzie samą poradę prawną masz darmową. Jak wygląda sytuacja jeżeli chodzi o pisma? Przyszły jakieś wezwania do zapłaty?
     
  7. maja

    maja New Member

    Re: Koniec pętli

    Jeśli masz problem z skonstruowaniem wniosków polecam kancelarie która ostatnio uratowała moje skromne 4-litery od chwilówek i komornika z banku :p
    Nazywają się ******** i myślę że warto do nich uderzyć chodź by z faktu że pierwsze porady mają za darmo i mogą coś ci ciekawego podpowiedzieć albo rozwiać jakoś twoje obawy.
     
  8. piotrpewny

    piotrpewny New Member

    Re: Koniec pętli

    Nie wiem sama ale w coś jednak trzeba wierzyć a przynajmniej próbować działać.
    Myślę ,że na świecie nie tylko żyją sami oszuści. Ja też mam problem z bankami i chwilówkami ,
    Pomyślę może jednak warto zadzwonić .
     
  9. malwinawit

    malwinawit New Member

    Re: Koniec pętli

    Może uda się zrestrukturyzować twoje zadłużenie , zastosować wakacje kredytowe lub inne rozwiązania.
    Nie czekaj długo z tym ponieważ będą naliczać odsetki. Zgłoś się o poradę z konsultantem prawnym porada darmowa- https://www.forum-kredytowe.pl.
    Pozdr, życzę powodzenia.
     
  10. jacekmalik

    jacekmalik New Member

    Re: Koniec pętli

    myślę ,że to dobry pomysł zacząć oddłużanie, nie zaciągać nowych kredytów.
    Czasami jedno dobrze napisane pismo przez prawnika może zastopować całą machinę.
    Trzeba myśleć pozytywnie i działać, nie czekać.
     
  11. matyldak

    matyldak New Member

    Re: Koniec pętli

    Korzystałam z usługi Twój prawnik"-- 3 miesięczna opieka prawna polegająca na negocjacjach z wierzycielem
    w imieniu Klienta oraz cały zakres rozwiązań restrukturyzacji., jestem zadowolona a moja sprawa pomału sie prostuje.
     
  12. matyldak

    matyldak New Member

    Re: Koniec pętli

    Nie zapętlać się i nie brać nowych pożyczek, wybadać sprawę w necie i jak dla mnie są
    dobre e- kancelarie które dokonuja restrukturyzacji zadłużenia i są tanie. Porady darmowe.
     
  13. Antoni

    Antoni New Member

    Re: Koniec pętli

    Co do pana problemu czy próbował pan negocjować z bankiem w sprawie wakacji kredytowych? Być może uda się panu spłacić chwilówki w czasie tej przerwy.
    Jeśli nie chce pan albo to nie wchodzi w rachubę jest jeszcze możliwość wydłużenia czasu kredytowania, tym nie mniej najlepiej by w pana imieniu negocjował jakiś prawnik lub kancelaria.
     
  14. katarzynakone

    katarzynakone New Member

    Re: Koniec pętli

    Pierwsza sprawa której nie należy robić to zaciągać nowych kredytów ,
    tylko spłacać te , które już mamy. Zacząć oddłużanie , w postaci wakacji kredytowych,
    prolongaty, wypowiedzenia ubezpieczenia , te i wiele innych rozwiązań można uzyskać w
    kancelarilexperto,
     
  15. Tomek2121

    Tomek2121 New Member

    Najlepiej skorzystać z usług firm, które oddłużają. Ja znam Lendon, to firma która zajmuję się pożyczką refinansująca. Pomogli mi wyjść z długów.
     
  16. Kostek32

    Kostek32 New Member

    Trzeba spróbowac się dogadać z bankiem/bankami. Wydłużyc okres spłaty, zmniejszając wysokośc rat. Chowanie głowy w piasek nic nie da. Co najwyżej ściągnie wam na głowe komornika...
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Wpadłem pętlę pożyczek Forum Data
Wpadłem w olbrzymią pętle kredytową. Co dalej??? Jak wyjść z długów Sierpień 25, 2017
Wpadłem w pętlę zadłużeniową chwilówek, pomoc / porada - chcę wyjść z tego! Jak wyjść z długów Marzec 13, 2017
Przez głupotę wpadłem w spiralę długów Forum dla zadłużonych Lipiec 4, 2017
Wpadłem w długi przez hazard i próbę ratowania zdeptanego ego Historie zadłużonych Marzec 25, 2017
Wpadłem w okropne długi, nie wiem jak sobie z tym poradzić Jak wyjść z długów Styczeń 29, 2015

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie