Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

nie moge dac sobie rady z dlugami

Skuteczne metody pozbycia się lub zredukowania długów, sprawdzone praktyce. Opisz tutaj szczegółowo swój problem, a dowiesz się jak skutecznie wyjść z długów i czy jest to możliwe w Twoim przypadku.

nie moge dac sobie rady z dlugami

Postprzez jola » 2 kwi 2018, o 16:47

W padlam w petle kredytowa i nie mogę z niej wyjść jestem w kłopocie bo nie mogę wziasc pozyczki na splate zobowiazan bo jestem w bazach mam już dość tych telefonow straszenia od windykatorow czy ktoś jest na tym swiecie aby mi pomuc udzielil pozyczki bo jestem miedzy zżyciem a smiercia bardzo proszę o pomoc bo już nie wiem do kogo się zwrucic. Pomocy.Corka mi pomagala tez brala pozyczki dla mnie ale i teraz jej nie mogę splacic proszę z całego serca o pomoc bo już nie wiem co mam robic pomuscie mi bardzo proszę bo nie mam poco zyc..
jola

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

Re: nie moge dac sobie rady z dlugami

Postprzez AntywindykatorNet » 3 kwi 2018, o 13:54

Branie kolejnych pożyczek to nie jest żadne rozwiązanie. Ja sama Pani zauważyła, takie działanie nie poprawia sytuacji, tylko ją pogarsza. Na tym forum jest wiele podobnych wątków i warto się z nimi zapoznać. Z długów da się wyjść i Pani na pewno też może to zrobić.
AntywindykatorNet

Re: nie moge dac sobie rady z dlugami

Postprzez helpdlug » 7 kwi 2018, o 18:00

Najlepszym wyjściem dla Pani będzie ogłoszenie upadłości. próbowała już pani ? to jest jedyna opcja aby pozbyć się długów i spokojnie spac
helpdlug

Powrót do Jak wyjść z długów