Pętla chwilówek - Pomóżcie

Temat na forum 'Jak wyjść z długów' rozpoczęty przez xDamian95, Wrzesień 11, 2016.

  1. xDamian95

    xDamian95 New Member

    Witam.

    Mam 20 lat, jestem ogółem osobą pracującą lecz od początku września jestem na L4 z powodu wypadku w pracy gdzie złamałem rękę. Niestety umowa z firmą kończy mi się 30.09 i od tego czasu nie będę miał chwilowo pracy dopóki nie wyleczę ręki. Wpadłem w pętle pożyczek i dopóki spłacałem i brałem pożyczki od nowa jakoś żyłem. Niestety chwilówki miesięczne więc co miesiąc musiałem spłacać po 1500-2000 zł i brać od nowa i tak od głupich 100 zł zadłużyłem się na prawie 30 tysięcy złotych. Teraz firma w której miałem chwilówke i którą spłaciłem nie dała mi następnej pożyczki. Zostałem teraz na lodzie bez pieniędzy na spłate zobowiązań, a co dopiero na życie. Szukam i czytam o firmach oddłużających, kredytach konsolidacyjnych i innej pomocy. Co do firm to nie chce iść w tą stronę ciemno i chciałbym firmę która jest sprawdzona może przez kogoś. O kredycie też myślałem, jest to dobra opcja lecz jest chyba bardzo mała szansa abym ja mógł dostać taki kredyt z kończącą się umową. Spłata po jednej chwilówce po kolei to ostateczna rzecz ponieważ spłaty są po 1000-2000,a ja tyle zarabiam i nie miałbym za co żyć. Prosiłbym o pomoc od was już nie wiem co zrobić. Powoli się załamuję moją sytuacją lecz próbuję znaleźć siły aby poradzić sobie z tym. Na dole wstawiam wykaz w jakich firmach jestem zadłużony i na jakie kwoty jeśli ktoś by chciał wiedzieć.

    Provident - ok. 8000 zł
    Filarum - 2050 zł
    Vivus - 1960 zł
    Via SMS - 1685 zł
    Chwilowkomat - 1670 zł
    Profi Credit - 1170 zł
    Kredito24 - 1030 zł
    Szybka gotówka - 900 zł
    Mini Credit - 610 zł
    Telefon na raty - 1200 zł
    Inne - 5500 zł

    Jeszcze raz bardzo proszę o wszelką pomoc, porady które mogą mi pomóc.
     
  2.  
  3. Promyk

    Promyk New Member

    Hej,
    chcesz pogadać prywatnie?
    Nie korzystaj z żadnej pomocy firm, tylko zapłacisz kolejne pieniądze, a i tak niczego nie załatwisz. Ja tak miałam.
    Teraz wszystko załatwiam sama.
    I bardzo dobrze, że nie dostałeś kolejnej pożyczki - to bardzo dobry krok: NIE BRAĆ ŻADNEJ POŻYCZKI!!!!

    Jakbyś chciał pogadac na priv, to pisz. Miałam podobne zadłużenia / mam właściwie jeszcze. Ale wychodzę z tego. Sama...
     
  4. Olek90

    Olek90 New Member

    Jakim cudem się w to wpakowałeś? Piszesz "zaczęło się od 100zł" - ciężko było oddać ta stówkę i zakończyc temat kredytów? Głupota
     
  5. Posredniczka

    Posredniczka New Member

    Cześć.
    Pracuje w pośrednictwie finansowym i chętnie Ci pomogę. Zadzwoń - zapytaj, wierzę, że uda nam się wszystko skonsolidować i znaleźć dla Ciebie jak najwygodniejsze rozwiązanie co, do spłaty zadłużenia. 883112116 ewentualnie 883112166
     
  6. MarekG

    MarekG Member

    Naczelna zasada żadnej nowej pożyczki. Rozpisz proszę :

    nazwa wierzyciela- kwota zaciągniętej pożyczki - ile już spłacone?

    Kiedy zaciągałeś pożyczki?
     
  7. Ariel

    Ariel New Member

    Może to Cię zdziwi, ale jesteś w komfortowej sytuacji. Bo pożyczek udzieliły Ci firmy parabankowe. Jeśli chcesz żebym Ci doradził jak z tego wybrnąć, to napisz do mnie. Moje porady nic nie kosztują Nie jestem żadną firmą, ani instytucją finansową. Jestem dłużnikiem, któremu świat się kiedyś przez długi zawalił. A były one o wiele większe. Postanowiłem się jednak nie poddawać. Zacząłem studiować przepisy i poznałem słabe punkty tych, którzy żerują na ludzkich słabościach.
    Mój mail: arielman@yandex,com
     
  8. Ariel

    Ariel New Member

    Przepraszam za błąd w moim adresie. Zamiast kropki wpisałem przecinek.
    Powinno być: arielman@yandex.com
     
  9. Niunia40

    Niunia40 New Member

    Nie zadłużaj się już więcej. Już tego za dużo ci wyszlo.Nie bierz zadnych pożyczek w parabankach. Te co masz zacznij ogarniać rozkładając na raty i szukaj szybko pracy. Jakoś na spokojnie pospłacasz.Nie masz jak poprosić rodziny o jakiś nawet skromny datek? Nie musisz im mówić o co chodzi, albo walnąć prosto z mostu,jak jest. Najlepszym wyjściem jest znaleźć pracę i po parę zł to zacząć spłacać. Jak już by była umowa o pracę to można wystąpić do normalnego banku o pożyczkę i spłącić to bagno. Ale jakby nie było,to już więcej nie dobieraj. Odbieraj pocztę i telefony. Będziesz wiedział na czym stoisz. Doradziłabym ci, gdybys miał pracę, najgorsze to te chwilówki. Provident, jeśli opłaciłeś parę rat od momentu wzięcia pożyczki to na spoko. Dla nich aby po 5-10 zł wpłacać byle regularnie ,to nie zajeżdżą za bardzo. Reszta może dać popalić, ale na spoko. Nie ty jeden w takiej sytuacji jesteś. Ze wszystkiego da się wyjść,albo wyjechac za granicę:)
     
  10. Niunia40

    Niunia40 New Member

    skorzystaj lepiej z rad tych co chcą ci dać porady na priv, niż z rad doradców. Zaden doradca nic za darmo ci nie da, a wpędzi cię w jeszcze większe długi, bo za jego (pseudo) poradę też się płaci. Długi to nie koniec świata, z tym żyja na codzień tysiące lub miliony z róznych powodów. Byli tacy co mieli fortuny i życie jak w bajce, ale los się odwrócił i żyją na krawędzi lub pod. Takie życie, raz na wozie raz, pod.Ważne,żeby się nie poddawać, ani nie słuchać durnych rad. Pamiętaj,żadnych więcej pożyczek w parabankach. Może mama, tata, siostra,brat lub ktos zaufany jak ty nie mozesz.to weźmie ci w normalnym banku pożyczke na wsparcie w trudnej sytuacji.A jak nie,to trudno. Bierzesz się do roboty i spłacasz po tyle ile masz. Zanim zajrzy komornik, musi być powiadomienie z sądu-wtedy sprzeciw. Byle na czas i na odpowiednim druku.To co daje trochę czasu. Ale nie wolno tego przeoczyć. I żadnych dodatkowych kosztów. Popatrz co masz zbędnego, co można sprzedać. To też parę groszy. Jak będzie lepszy czas, to znowu kupisz to co dzis można sprzedać. Wykorzystaj swoje umiejętności, zdolności..Albo chęci do poznawania nowego.. Można np w dzień pracowac w biurze, ale po południu lub weekendami byc sprzedawcą lub kelnerem..-kelner za nocke na weselu wyciąga nawet i 400 zł jednorazowo. Fakt,że trzeba się narobić, ale za 12-20 godz-400 zł? nie jest źle. A takich nocek nawet ze 2 w m-cu, choć jak ktoś woli to można i 4. Da się żyć? Żyć jak żyć, ale trochę przeżyć się da..Pomyśl, uspokój się i do dzieła..Możliwości jest wiele. A jak człowiek wychodzi szukać pracy to spotyka też ludzi, jedni wredni, inni pomocni i życie się toczy dalej..
     
  11. Zoe

    Zoe New Member

     
  12. Andreyek

    Andreyek New Member

    No to sie narobiło. Zostaje negocjacja spłaty i wyjazd za granicę do pracy i długie miesiące naprawiania błędów. Tak proponuję :)
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Pętla chwilówek Pomóżcie Forum Data
Bardzo dużo chwilowek, petla kredytowa proszę pomóżcie... Forum dla zadłużonych Styczeń 24, 2018
Pętla chwilówek Forum dla zadłużonych Listopad 4, 2020
Pętla chwilówek Forum dla zadłużonych Maj 28, 2020
Pętla Chwilówek Proszę o pomoc Historie zadłużonych Grudzień 8, 2017
Pętla chwilówek - próba rozwiązania. Forum dla zadłużonych Listopad 12, 2017

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie