Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

pętla kredytowa - chwilówki online, kredyt

Skuteczne metody pozbycia się lub zredukowania długów, sprawdzone praktyce. Opisz tutaj szczegółowo swój problem, a dowiesz się jak skutecznie wyjść z długów i czy jest to możliwe w Twoim przypadku.

pętla kredytowa - chwilówki online, kredyt

Postprzez jacko3231 » 31 sie 2013, o 09:19

Witam Serdecznie

Mój problem wygląda następująco, nabrałem chwilówek i wpadłem w pętle kredytową, jedną chwilówką spłacałem drugą i tak z jednej skakałem na drugą by spłacać aż w końcu jednym słowem chwilówki mnie zeżarły, mam chyba zaciągnięte chwilówki w wszystkich możliwych firmach udzielających pożyczek online są to firmy:
Via sms, soho credit, sms365, net credit , mini credit, zaliczka.pl, pozyczkaplus, ekstrakredyty,vivus,daily credit, wonga, express kasa, ok money, sms kredyt, kredyty-chwilówki, zyrafa pozyczki, w pierwszych trzech firmach mam pożyczki na kwoty do spłaty ok 2500, inne wachają się w przedziałach 800-1600 zł, łączna kwota zadłużenia to ok 19 tyś zł pewnie jakiejś firmy nie dopisałem ;/, pozyczki miały swoje terminy w granicach między 20.04.2013 a 15.05.2013r, większość z nich jest narazie na etapie windykacji zewnętrznej w kruk( 3 pozyczki) intrum justitia( 3 pozyczki) kaczmarski inkasso ( 3 pozyczki) taxat ( 1 pozyczka), żadna z nich nie doszła jeszcze na drogę sądową... no ale póki co wydzwaniają do mnie jak powaleni przychodzą wezwania do zapłaty jedne polecone inne nadane zwykłym listem...
to by był mój pierwszy problem, drugim problemem jest bank Credit Agricole BanK Polska mam 3 kredyty łaćznie raty miesiecznie 1207 zł ( 388 zł, 638zł, 182 zł) i dwie karty kred.. 6000 i 7600 w Banku zaległości sięgały blisko 5500 , w lipcu wpłaciłem lącznie 900 zł, w sierpniu dokładnie 19.08.13 2400zł co na pewno dla banku jest znakiem że nie uchylam się od spłaty od banku nie dostałem żadnych listow poleconych ani razu nawet nie było mowy o wypowiedzeniu jakiejkolwiek z umów kredytowych, ani przekazania sprawy w jakąs zew windykacje no z nimi idzie rozmawiac..
do kwietnia miałem dobrze zarabialem pózniej straciłem prace, miałem 2 miesiące przestoju założyłem działalnośc gosp jako taksowka mój sredni dochód miesieczny teraz na ręke po odliczeniu palwa zusu itp to ok 2500 do 3000 zł, jak to ogarniać? co robic???? nie mam żadnego zajęcia komorniczego....... jeszcze moje pytanie jedno do was. kiedy najwcześniej jeśli chodzi o chwilówki bedzie komornik???? wiem ze na to nie ma terminu ale pewnie macie Państwo swoje jakieś doświadczenia. moje zadłużenie doprowadza mnie do takiego staniu że często pojawiają się mysli samobójcze nic się nie chce i ta myśl że co zarobie to musze oddać no ale cóż trzeba... tylko jak to wszystko zrobic by mialo ręce i nogi.... dodam że opcja mama wezmie kredyt nei wchodzi w grę, bo jest rencistką o niskim dochodzie a i tak ma jeden swój mały kredyt. z windykacją nie da sie rozmawiać od początku czy wpłaci pan pól zadłużenia w tym tyg itp...... fakt że z nimi nie mam obowiązku rozmawiać bo oni nie maja żadnych praw no ale z drugiej strony ugoda jest w moim interesie......
jacko3231

Re: pętla kredytowa - chwilówki online, kredyt

Postprzez Admin » 5 wrz 2013, o 14:09

jacko3231 napisał(a): moje zadłużenie doprowadza mnie do takiego staniu że często pojawiają się mysli samobójcze nic się nie chce i ta myśl że co zarobie to musze oddać no ale cóż trzeba... tylko jak to wszystko zrobic by mialo ręce i nogi.... dodam że opcja mama wezmie kredyt nei wchodzi w grę, bo jest rencistką o niskim dochodzie a i tak ma jeden swój mały kredyt. z windykacją nie da sie rozmawiać od początku czy wpłaci pan pól zadłużenia w tym tyg itp...... fakt że z nimi nie mam obowiązku rozmawiać bo oni nie maja żadnych praw no ale z drugiej strony ugoda jest w moim interesie......

Długi to jeszcze nie koniec świata można z nich wyjść uszy do góry !!! Wiele osób boryka się z podobnymi problemami i z jeszce większymi długami poczytaj:
Jak PSYCHICZNIE poradzić sobie z długami przekraczającymi nasze siły?

Czy kredyty w banku Credit Agricole próbowałeś restrukturyzować w związku z zaistniałą sytuacją? Czy informowałeś o swojej trudnej sytuacji bank?
Czy może nawet twój kredyt był ubezpieczony od utraty pracy? Sprawdzałeś?
Admin
Site Admin

Postprzez jacko3231 » 6 wrz 2013, o 11:22

Tak, negocjuje z nimi.
Jeśli chodzi o restrukturyzację to znów windykacja banku twierdzi że najpierw muszą być spłacone zaległości.
Innego zdania są pracownicy centrum ochrony dłużnika z rożnych firm, natomiast podjąłem współpracę i udzieliłem pełnomocnictwa kancelarii adwokackiej z str e-porady24.pl gdzie w moim imieniu adwokat wyślę pismo i będzie negocjował z bankiem.
Mam nadzieję że przyniesie to jakiś skutek,

Kiedy najwcześniej może dojść sprawa do komornika jeśli chodzi o chwilówki gdzie terminy płatności były kwiecień maj, a sprawa jest w windykacji kruk czy intrum justitia??

Wiem że na komornika nie ma określonego czasu ale pewnie ktoś ma jakieś doświadczenia, czy to od teraz pół roku czy rok? ile to tak mija?
jacko3231

Postprzez Hanso » 4 kwi 2014, o 05:50

Ja polecam wam skonsolidować takie długi - dzięki temu jedna rata na karku i psychicznie łatwiej wyrobić.
Sa firmy, które oddłużają:
- COD
- KRUK

i kilka innych gdzie rozwiążą takie problem.
Hanso

Postprzez trudnekredyty » 4 kwi 2014, o 18:11

pomoge i podpowiem jak wybrnac i załatwic ugody :) juz przez to przeszłam :)
trudnekredyty

Postprzez wiktoria2406 » 13 maja 2014, o 10:13

Witam w jaki sposób udało się Pani wyjść z tej pętli- mój adres email wos.izabela30@gmail.com Będę wdzięczna za pomoc.
Pozdrawiam Izabela
wiktoria2406

Postprzez xy-86 » 2 cze 2014, o 16:52

ja również proszę na maila wysłać poradę jak wyjść z długów w chwilówkach :/ z góry dziękuję, mój mail: xy-86@wp.pl
xy-86

Postprzez grawiszon » 3 cze 2014, o 08:50

Witam, ja również zawiązałam sobie pętlę na szyję jeśli chodzi o chwilówki. Proszę o poradę na : grawiszon@wp.pl
Z góry dziękuję Ewa
grawiszon

Postprzez plodek4 » 4 cze 2014, o 04:34

Witam, moj maz tez ma pelno dlugow i nie wiemy jak sobie z tym poradzic. Jestem w 9 miesiacu ciazy i jestem na zwolnieniu, a z dniem urodzenia dziecka konczy mi sie umowa o prace. Maz ma niby wlasna firme ale na reke zostaje mu po oplaceniu zusu i czynszu jakies 900 zl gora. Mamy zaciagniety kredyt na prawie 40 tys zl ktorego rata wynosi ok 780 zl a do tego chwilowek na ok 11-12 tys. A gdzie w tym wszystkim jeszcze inne oplaty i zycie... Jestesmy z malego miasta i o prace to tu nie latwo... Potrzebujemy pilnie pomocy. Jesli znacie jakiegos darmowego DOBREGO prawnika albo cokolwiek co moze pomoc w naszej sytuacji prosze o odp plodek4@wp.pl
plodek4

Postprzez Joanna1982 » 4 cze 2014, o 06:08

Witam,ja również wplątałam się w chwilówki i nie wiem jak z tego wybrnąć proszę o poradę na maila asiadittmann82@wp.pl
Joanna1982

Następna strona

Powrót do Jak wyjść z długów