pętla kredytowa - chwilówki online, kredyt

Temat na forum 'Jak wyjść z długów' rozpoczęty przez jacko3231, Sierpień 31, 2013.

  1. jacko3231

    jacko3231 New Member

    Witam Serdecznie

    Mój problem wygląda następująco, nabrałem chwilówek i wpadłem w pętle kredytową, jedną chwilówką spłacałem drugą i tak z jednej skakałem na drugą by spłacać aż w końcu jednym słowem chwilówki mnie zeżarły, mam chyba zaciągnięte chwilówki w wszystkich możliwych firmach udzielających pożyczek online są to firmy:
    Via sms, soho credit, sms365, net credit , mini credit, zaliczka.pl, pozyczkaplus, ekstrakredyty,vivus,daily credit, wonga, express kasa, ok money, sms kredyt, kredyty-chwilówki, zyrafa pozyczki, w pierwszych trzech firmach mam pożyczki na kwoty do spłaty ok 2500, inne wachają się w przedziałach 800-1600 zł, łączna kwota zadłużenia to ok 19 tyś zł pewnie jakiejś firmy nie dopisałem ;/, pozyczki miały swoje terminy w granicach między 20.04.2019 a 15.05.2013r, większość z nich jest narazie na etapie windykacji zewnętrznej w kruk( 3 pozyczki) intrum justitia( 3 pozyczki) kaczmarski inkasso ( 3 pozyczki) taxat ( 1 pozyczka), żadna z nich nie doszła jeszcze na drogę sądową... no ale póki co wydzwaniają do mnie jak powaleni przychodzą wezwania do zapłaty jedne polecone inne nadane zwykłym listem...
    to by był mój pierwszy problem, drugim problemem jest bank Credit Agricole BanK Polska mam 3 kredyty łaćznie raty miesiecznie 1207 zł ( 388 zł, 638zł, 182 zł) i dwie karty kred.. 6000 i 7600 w Banku zaległości sięgały blisko 5500 , w lipcu wpłaciłem lącznie 900 zł, w sierpniu dokładnie 19.08.13 2400zł co na pewno dla banku jest znakiem że nie uchylam się od spłaty od banku nie dostałem żadnych listow poleconych ani razu nawet nie było mowy o wypowiedzeniu jakiejkolwiek z umów kredytowych, ani przekazania sprawy w jakąs zew windykacje no z nimi idzie rozmawiac..
    do kwietnia miałem dobrze zarabialem pózniej straciłem prace, miałem 2 miesiące przestoju założyłem działalnośc gosp jako taksowka mój sredni dochód miesieczny teraz na ręke po odliczeniu palwa zusu itp to ok 2500 do 3000 zł, jak to ogarniać? co robic???? nie mam żadnego zajęcia komorniczego....... jeszcze moje pytanie jedno do was. kiedy najwcześniej jeśli chodzi o chwilówki bedzie komornik???? wiem ze na to nie ma terminu ale pewnie macie Państwo swoje jakieś doświadczenia. moje zadłużenie doprowadza mnie do takiego staniu że często pojawiają się mysli samobójcze nic się nie chce i ta myśl że co zarobie to musze oddać no ale cóż trzeba... tylko jak to wszystko zrobic by mialo ręce i nogi.... dodam że opcja mama wezmie kredyt nei wchodzi w grę, bo jest rencistką o niskim dochodzie a i tak ma jeden swój mały kredyt. z windykacją nie da sie rozmawiać od początku czy wpłaci pan pól zadłużenia w tym tyg itp...... fakt że z nimi nie mam obowiązku rozmawiać bo oni nie maja żadnych praw no ale z drugiej strony ugoda jest w moim interesie......
     
  2.  
  3. admin

    admin Administrator Członek Załogi

    Długi to jeszcze nie koniec świata można z nich wyjść uszy do góry !!! Wiele osób boryka się z podobnymi problemami i z jeszce większymi długami poczytaj:
    Jak PSYCHICZNIE poradzić sobie z długami przekraczającymi nasze siły?

    Czy kredyty w banku Credit Agricole próbowałeś restrukturyzować w związku z zaistniałą sytuacją? Czy informowałeś o swojej trudnej sytuacji bank?
    Czy może nawet twój kredyt był ubezpieczony od utraty pracy? Sprawdzałeś?
     
  4. jacko3231

    jacko3231 New Member

    Tak, negocjuje z nimi.
    Jeśli chodzi o restrukturyzację to znów windykacja banku twierdzi że najpierw muszą być spłacone zaległości.
    Innego zdania są pracownicy centrum ochrony dłużnika z rożnych firm, natomiast podjąłem współpracę i udzieliłem pełnomocnictwa kancelarii adwokackiej z str e-porady24.pl gdzie w moim imieniu adwokat wyślę pismo i będzie negocjował z bankiem.
    Mam nadzieję że przyniesie to jakiś skutek,

    Kiedy najwcześniej może dojść sprawa do komornika jeśli chodzi o chwilówki gdzie terminy płatności były kwiecień maj, a sprawa jest w windykacji kruk czy intrum justitia??

    Wiem że na komornika nie ma określonego czasu ale pewnie ktoś ma jakieś doświadczenia, czy to od teraz pół roku czy rok? ile to tak mija?
     
  5. Hanso

    Hanso New Member

    Ja polecam wam skonsolidować takie długi - dzięki temu jedna rata na karku i psychicznie łatwiej wyrobić.
    Sa firmy, które oddłużają:
    - COD
    - KRUK


    i kilka innych gdzie rozwiążą takie problem.
     
  6. trudnekredyty

    trudnekredyty New Member

    pomoge i podpowiem jak wybrnac i załatwic ugody :) juz przez to przeszłam :)
     
  7. wiktoria2406

    wiktoria2406 New Member

    Witam w jaki sposób udało się Pani wyjść z tej pętli- mój adres email wos.izabela30@gmail.com Będę wdzięczna za pomoc.
    Pozdrawiam Izabela
     
  8. xy-86

    xy-86 New Member

    ja również proszę na maila wysłać poradę jak wyjść z długów w chwilówkach :/ z góry dziękuję, mój mail: xy-86@wp.pl
     
  9. grawiszon

    grawiszon New Member

    Witam, ja również zawiązałam sobie pętlę na szyję jeśli chodzi o chwilówki. Proszę o poradę na : grawiszon@wp.pl
    Z góry dziękuję Ewa
     
  10. plodek4

    plodek4 New Member

    Witam, moj maz tez ma pelno dlugow i nie wiemy jak sobie z tym poradzic. Jestem w 9 miesiacu ciazy i jestem na zwolnieniu, a z dniem urodzenia dziecka konczy mi sie umowa o prace. Maz ma niby wlasna firme ale na reke zostaje mu po oplaceniu zusu i czynszu jakies 900 zl gora. Mamy zaciagniety kredyt na prawie 40 tys zl ktorego rata wynosi ok 780 zl a do tego chwilowek na ok 11-12 tys. A gdzie w tym wszystkim jeszcze inne oplaty i zycie... Jestesmy z malego miasta i o prace to tu nie latwo... Potrzebujemy pilnie pomocy. Jesli znacie jakiegos darmowego DOBREGO prawnika albo cokolwiek co moze pomoc w naszej sytuacji prosze o odp plodek4@wp.pl
     
  11. Joanna1982

    Joanna1982 New Member

    Witam,ja również wplątałam się w chwilówki i nie wiem jak z tego wybrnąć proszę o poradę na maila asiadittmann82@wp.pl
     
  12. KNT

    KNT New Member

    Można zastanowić się nad sprzedażą nieruchomości, która się posiada. Po spłacie kredytów może jeszcze zostać na wynajem mieszkania a ma się pewność, ze komornik nie sprzeda go za grosze.

    Nie spłacając kredytów i tak dąży się do tego, że komornik zajmie nieruchomości.

    Poczytajcie forum:
    http://www.forum-kredytowe.pl/f145/
     
  13. mamil

    mamil New Member

    :) Witam. Nie wolno się "poddawać". Należy szukać rozwiązania mądrego. Są pewnie jakieś banki- co rozlożą dlug na - dużo dużo więcej rat. Miesięczna kwota spłaty się obniży. konsolidacja - to chyba rozwiazanie.. Ktoś ma 5 kredytów- niech ma jeden........ Pozdrawiam. Życzę oby wszystko= ok się skonczyło- pozytywnie. :!:
     
  14. Zrospaczona23

    Zrospaczona23 New Member

    Byłabym wdzięczna za porady,jak wyjść z pętli kredytowej,również chwilówki.Już pomału zaczynam tracić wiarę że da się z tego wybrnąć.
    Proszę o pomoc mój mail:aga.surmik@wp.pl
     
  15. magda2609

    magda2609 New Member

    Witam. widze że nie jestem sama za takimi długami które rujnują mi życie. proszę o podpowiedz jak mam poradzić sobie z pętla chwilówek i windykacji pazmagda2@wp.pl
     
  16. norek

    norek New Member

    W sieci znaleźć można sporo namiarów na instytucje oferujące bezpłatną pomoc prawną dla zadłużonych.
    http://www.forum-kredytowe.pl/tagi/petla-chwilowek.html
    Na przykład można skontaktować się z Rzecznikiem Praw Konsumenta lub MOPSem. Również Rzecznik Praw Obywatelskich zapowiedział przygotowanie systemu bezpłatnej obsługi prawnej dla zadłużonych.
     
  17. pchala01

    pchala01 New Member

    witam
    ja tez mam problem z chwilowkami oraz kredytami bankowymi prosze o pomoc bo zaraz mi wejdzie komornik na pensje mam dziecko 4 letnie i kolejne w drodze pracyje umowa na 3 lata i zarabiam 1300zl prosze o odp na paulapaula.91@wp.pl bede naprawde bardzo wdzieczna :)
     
  18. bodzio13

    bodzio13 New Member

    Chwilowki to zlo najgorsze jakie moze byc bralem drogie kredyty zeby niektore splacic albo przedluzyc I w krotkim czasie moj dlug sie powiekszyl dwukrotnie I niestety zabraklo na biezace raty gdzie jest polski rzad ze dopuscil do takiej lichwy a moze tez cos z tego maja.
     
  19. Roma

    Roma New Member

    Hmmm... Rząd dopuścił do takiej lichwy??? To społeczeństwo jest głupie !
    Nikt na zdrowym umyśle nie weźmie pożyczki oprocentowanej tak wysoko... A do tego te kary za opóźnienia... Sami jesteśmy sobie winni.
    Firmy na nas żerują, prawda, ale to my napędzamy całą tą koniunkturę...
     
  20. Gregracious

    Gregracious New Member

    W przypadku długów w banku, rozwiązaniem jest kredyt konsolidacyjny - zamiast kilku rat płaci się jedną niższą. Z firmami udzielającymi chwilówek, też się można dogadać na rozłożenie na raty. W przypadku, gdy sprawa jest w firmie windykacyjnej, trzeba odbierac telefon i umówić sie na niskie raty, na jak najdłuższy okres, bo jak sprawa pójdzie do sądu i komornika, to już będzie za późno
     
  21. NOVE Finanse

    NOVE Finanse New Member

    Myślę, że potrzebujesz przede wszystkim spokojnego podejścia do sytuacji. Pilnuj przede wszystkim kredytów bankowych, z chwilówkami można ponegocjować i powalczyć aby obniżyły koszty,
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - pętla kredytowa chwilówki Forum Data
pętla kredytowa, chwilówki z przeterminowaniem, brak nadziei Forum dla zadłużonych Grudzień 8, 2017
Pętla kredytowa przez chwilówki Forum dla zadłużonych Lipiec 21, 2015
Pętla kredytowa Forum dla zadłużonych Październik 10, 2020
Pętla kredytowa Forum dla zadłużonych Sierpień 25, 2020
Potrzebna pomoc - pętla kredytowa Jak wyjść z długów Październik 10, 2018

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie