pętla zadłużenia

Temat na forum 'Jak wyjść z długów' rozpoczęty przez bodzio13, Sierpień 17, 2014.

  1. bodzio13

    bodzio13 New Member

    Jestem w takim bagnie ze już chyba nic mnie nie uratuje.mam kredyty w banku alior na 64000 karty kredytowe w Getin na 4000 vanquis 2000 kredyt w skok polska 18000 i w takich firmach jak tamto 4000 profi credit 7000 ,i najgorsze to chwilówki na ponad 20000 przez nie popadłem w to bagno .i nigdzie nie mogę uzyskać pomocy .chwilówki w końcu przestałem spłacać i mam sprawy w windykacji zarabiam 2400 plus 500 umowa zlecenie nie mam dzieci na utrzymaniu .pewna pani doradca zwodzila mnie przez 2 miesiące i nic nie załatwiła.jestem tak załamany że chce to wszystko rzucić i iść na ulicę.a jak nie będę miał już sił to skończę ze sobą.bo nigdzie nie mogę znaleźć pomocy.
     
  2.  
  3. ania250

    ania250 New Member

    ja mam to samo nie wiem czy ktoś nam pomoże
     
  4. bodzio13

    bodzio13 New Member

    może ktoś ma jakiś pomysł,bo moja nadzieja już powoli wygasa,mam 50 lat i tak spaprałem sobie i żonie życie ,może ktoś mi podpowie jak mogę uchronić żonę przed tym wszystkim . :cry:
     
  5. member419

    member419 Guest

    Nic nie wskórasz kończąc ze sobą.
    Wierzyciele dobiorą się do Twojej rodziny.
    Po pierwsze musisz iść do banków i poprosić o restrukturyzację zadłużenia.
    Po drugie napisz do wszystkich wierzycieli prośbę o rozłożenie zadłuzenia na dłuższy okres czasu albo spłatę w ratach - w zależności od sytuacji.
    Niezależnie od sytuacji
    Spłacaj pomału każdego zaczynając od banków nie biorąc dodatkowego gówna jakim są wszelkiej maści łatwo dostępne pożyczki.
    zachowuj się tak jakbyś nie miał nic i nie mógł wziąć pożyczki.
    Jak dostaniesz nakaz zapłaty z sądu - koniecznie odpowiedz sprzeciwem - możliwe że nic nie ugrasz ale oddalisz w czasie zakończenie sprawy.
    część z tego pewnie skończy się komornikiem. Załóż konto oszczędnościowe w dowolnym banku.
    Pracuj tyle ile musisz - wiedz że od zajęć wolna jest równowartość najniższego wynagrodzenia - to pozostanie Ci na życie.
    Porozmawiaj z żoną - niewykluczone że część z pożyczkodawców będzie chciała sięgnąć po wasz wspólny majątek na wypadek egzekucji komorniczej, dlatego uświadom żonę że czasami może będzie musiała złożyć skargę na czynności komornika - zajęcie majątku należącego do niej.
    Póki żyjesz masz możliwość ochronić swoich bliskich przed katastrofą, za dwa lata będziesz się z tego śmiał. Komornik też człowiek i na pewno nie będzie za wszelką cenę działał przeciwko Tobie
    Nie histeryzuj - brałeś pożyczki więc teraz trzeba stawić temu czoła.
    To próba jaką musisz przejść Ty i Twoi bliscy.
    Dasz radę
     
  6. bodzio13

    bodzio13 New Member

    problem polega na tym że połowa zadłużenia ,to parabanki i chwilówki na które żona nie musiała wyrażać zgodę i już na tych chwilówkach jest windykacja ,żona zarabia najniższą krajową nie mamy mieszkania ani żadnych wartościowych rzeczy ,stary samochód 15 lat ,tak jak sobie pomyślę że dałem się wciągnąć w to bagno -kredyty miałem zawsze ale dobiły mnie chwilówki ,przedłużenia i branie kredytów na przedłużanie chwilówek ,a dług cały czas rósł,nie mogę się pogodzić że pracując i zarabiam około 3000 nie mogę tego skonsolidować żeby żyć spokojnie ,zastanawia mnie gdzie się podziała pani która na tym forum obiecywała pomoc w trudnych sytuacjach.
     
  7. loton

    loton New Member

    Hej! Wiesz co nie wiem jak w to się władowałem,ale jestem w trochę większym gównie od Ciebie.. Mam w skokach 150000 profi 20000 takto 10000 karty 12000 no i super chwilówki 35000 jest już gnój totalny a to dopiero początek a jeszcze optima 4000 provident 5000. 15 telefonów dziennie do pracy też już dzwonią żyję jak we śnie,złym śnie za chwilę oszaleję. Co robić może wspólnie będzie lepiej??? pozdrawiam
     
  8. bodzio13

    bodzio13 New Member

    Widzę ze może być gorzej.ja jestem teraz tak załamany bo dziś się okazało że jestem wpisany do bikinformatora lub coś takiego i nie dostanę konsolidacji kredytów.cały czas chodzi mi po glowie pomysł żeby to wszystko zostawić i iść mieszkać na ulicę.zmienić swoje miejsce gdzieś daleko stąd.tylko martwię się o zonę bo będą ją nachodzi wierzyciele .i nie wiem co mam zrobić.
     
  9. bodzio13

    bodzio13 New Member

    już teraz wiem że nigdy nie wyjdę z długów dziś dostałem e-meil z kruka przez chwilówki ,do zapłaty i to już koniec ,straciłem rodzinę ,i do końca życia będę się błąkał po dworcach-bo tak naprawdę jak człowiek wpadnie w pułapkę lichwiarzy to już pozostanie sam .
     
  10. ania250

    ania250 New Member

    to się ciesz że z kruka teraz będziesz musiał płacić tylko krukowi i chwilówki masz z głowy swoją drogą mam tyle chwilówek a z kruka nigdy nie dostałam wezwań tylko z innych firm
     
  11. bodzio13

    bodzio13 New Member

    Ale tylko 1 jest w kruku druga u Kaczmarskiego a jest jeszcze kilka innych
     
  12. bodzio13

    bodzio13 New Member

    Nie wiem po co to forum .moze niektorym pomoze ale jak juz jestem wpisany w jakies bazie to nikt nie da rady tylko trzeba czekac na komornika albo znikac z tego swiata I nie ma sie co ludzic ze bedzie lepiej.
     
  13. bodzio13

    bodzio13 New Member

    pisałem,i odpowiedzi nie dostałem ,czy tylko o reklamę chodzi .
     
  14. sib1993

    sib1993 New Member

    Witam! Wpadłem w dołek finansowy i obecnie mam na karku 3 komorników.. CO zrobić aby ich się pozbyć całkiem albo chociaż na chwilę? Obecnie jestem bezrobotny od polowy roku 2019 do chwili obecnej i jestem zarejestrowany w Urzedzie pracy jako bezrobotny. Od jednego komornika list odebralem pierwszy dopiero dziś... Od pozostałych dwóch: od jednego dawno (kwota do oddania około 5tys zł (spłacone jakies 20% w ratach) od drugiego kwota do splaty ok 1500 (splacone jakies 30-40%). Czy z racji ze niemam zadnej nieruchomosci, ruchomosci, wplywow na konto, mieszkam przy rodzinie, ani nie posiadam żadnej własności da się coś zrobić? Np zawiesić czy coś w tym stylu?
     
  15. member419

    member419 Guest

    A co Ty chcesz zawieszać?
    Przecież nie spłacasz, niczego nie egzekwują, zasiłku Ci nie wezmą, nieruchomości nie masz, ruchomości też...
    Olewka

    Dziwię się że cokolwiek spłaciłeś, zupełnie bez sensu, nie masz (w sensie formalnym) to nie wpłacasz, co z tego że dostajesz pod stołem jakąś lewiznę?
    jakbyś nie spłacał to na obecną chwilę miałbyś wszystkie egzekucje umorzone
    a tak... jak komornik może stwierdzić że jego egz3ekucja jest bezskuteczna skoro ty w cudowny sposób mimo braku środków wpłacasz po trochu?
     
  16. serene1

    serene1 New Member

    mi pomogli ostatnio ludzie z http://www.pozyczki-bez-bik.pl.pl szybko i sprawnie wszystko załatwiłam. Nie sprawdzali mi bik. Umowa jasna i przejrzysta. Mam obciążenia komornicze i nie ciekawą historię kredytową.
     
  17. natalka

    natalka New Member

    Doradzam porady prawne , restrukturyzacje zadłuzenia, wakacje kredytowe,
    te i inne metody . tel, http://e-kredyty.net/
     
  18. agnieszkabb

    agnieszkabb New Member

    Proponuje usługę Twój prawnik - 3 miesięczna opieka prawna dla zadłużonych , którzy maja
    dużo róznych i złożonych spraw. https://www.forum-kredytowe.pl tel,http://e-kredyty.net/
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - pętla zadłużenia Forum Data
Pętla zadłużenia proszę o pomoc szukam wyjścia z Sytuacji Forum dla zadłużonych Grudzień 18, 2020
Petla zadłużenia Jak wyjść z długów Marzec 20, 2018
Pętla zadłużenia poprzez branie chwilówek - co zrobić? Forum dla zadłużonych Sierpień 18, 2015
Pętla długów, pomoc w wyjściu z zadłużenia Jak wyjść z długów Maj 27, 2015
Pętla zadłużenia przez "chwilówki" Forum dla zadłużonych Listopad 28, 2013

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie