pilnie potrzebuje rady jak wyjść z pętli zadłużenia

Temat na forum 'Jak wyjść z długów' rozpoczęty przez boba, Wrzesień 22, 2015.

  1. boba

    boba New Member

    Wpadłam po uszy. Mam 300 000 długu i wielu wierzycieli. Pierwszy komornik już do mnie zapukał. Już wiem ,że jestem uzależniona, podjęłam leczenie. . Potrzebuję żeby ktoś pochylił się nad moim problemem i udzielił mi wskazówek co dalej. Jak rozmawiać z windykatorami, wierzycielami. Jak uratować mieszkanie moich rodziców , które też zadłużyłam. Próbowałam korzystać z porad e-kancelarii ale już mnie na to nie stać. Proszę o pomoc.
     
  2.  
  3. frayy

    frayy New Member

    Na pewno przyda się jeszcze jakiś zaufany prawnik. Wierzyciel inaczej rozmawia z prawnikiem, a inaczej z przestraszonym dłużnikiem.
     
  4. member419

    member419 Guest

    Jak to zadłużyłaś mieszkanie rodziców?
    nie rozumiem, nie płaciłaś czynszu czy wzięłaś pożyczkę pod zastaw?
    O co głównie chodzi?
    Jakim cudem rodzice mieliby stracić mieszkanie? z czego to wynika?

    Ogólnie to pracujesz?
    Co to za wierzyciele?
    300k to jednak trochę kasy jest więc są pewnie wśród wierzycieli jakies instytucje typu bank czy coś...
    mało informacji podałaś i trudno pochylić się nad tak przedstawionym problemem.
     
  5. Osmiorniczka

    Osmiorniczka New Member

    rzeczywiście za mało informacji , ważne jest to czy pracujesz . Ale mówisz żemusisz się leczyć ,a nie jest tak że ty po prostu uzależniłaś się od tych pożyczek ? bo też tak moze być .
     
  6. Wojtek

    Wojtek New Member


    Przecież napisała, że jest uzależniona.
     
  7. bernas

    bernas New Member

    Prosze pomóżci mi wyjsc z dłogów ....sa to chwilówki...mam jeszcze zadłuzone mieszkanie i komornika...pomocy juz nie daje rady...pracuje tylko na raty. Mój mail bernas137@wp.pl
     
  8. member419

    member419 Guest

    Hejka przyjacielu

    Niestety nikt za Ciebie nie wyjdzie z zadłużenia.
    Ten dyskomfort musisz ponieść Ty sam
    Niestety również raczej pewne jest że im więcej masz tym więcej możesz utracić.

    Po pierwsze przestań przedłużać chwilówki - to najgorsze co możesz zrobić ponieważ wydajesz kasę w sposób bezproduktywny
    Po drugie pilnuj poleconych
    Po trzecie na każdy nakaz zapłaty odpowiadaj sprzeciwem
    To główne elementy Twojej strategii obronnej.
    Jeśli masz komornika warto zastanowić się nad strategią postępowania z nim.
    Zależy jakim dysponujesz majątkiem - możesz próbować go chronić kapać komornikowi po parę stówek - byle cyklicznie
    albo pokazać mu palec i udawać że nie zarabiasz...

    Co do merytorycznej wartości Twoich działań musisz zapisać swoje zobowiązania w tabelce : wierzyciel, kwota i zaczynając od najniższej kwoty spłacać jednego po drugim
    W polu tytułem w przelewie zawsze wpisuj dokładne oznaczenie pożyczki takiej a takiej z dnia takiego a takiego...

    Tyle...
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - pilnie potrzebuje rady Forum Data
Potrzebuje Pilnie pożyczki !!! Forum dla zadłużonych Listopad 8, 2020
Potrzebuje Pilnie pożyczki od osoby prywatnej... Pożyczki prywatne Listopad 8, 2020
Pilnie potrzebuję pożyczki 600zl Udzielę pożyczki Styczeń 16, 2020
Pilnie potrzebuje pomocy Forum dla zadłużonych Październik 13, 2019
witam, pilnie potrzebuję pożyczki Forum dla zadłużonych Marzec 21, 2017

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie