Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

pomoc problem z długami

Skuteczne metody pozbycia się lub zredukowania długów, sprawdzone praktyce. Opisz tutaj szczegółowo swój problem, a dowiesz się jak skutecznie wyjść z długów i czy jest to możliwe w Twoim przypadku.

pomoc problem z długami

Postprzez Slodki93 » 15 lut 2018, o 00:53

witam nie bede sie rozpisywal mam problem z dlugami mam kredyt w pko credit agricole i parabanki (pozyczki) provident vonga zaplo hapi pozyczki i jeszcze pare nie wiem jak juz tego wyjsc nie mam pomyslow zmienilem prace bo malo zarabialem teraz zarabiam te 3100 tez nie ma duzo ale co zrobic nie którzy juz chca zaplaty wogole tez nie mam na zycie chce sie podniesc nie wiem co mam robic za duzo tego jestem mlodym czlowiekiem a takie problemy sam sobie zrobilem jeszcze wynajmuje mieszkanie (600) zł jesli znacie jakis pomysł kredyt konsolodacyjny ciezko u mnie z tym jeszcze nowa praca ;/ kontakt ze mna 504621622 badz slodki9334@o2.pl dziekuje za pomoc jesli ktos mi pomoze dodam ze moge rate placic do 600zł a tych dlugow bedzie ze 50 tyś ;/
Slodki93

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

Re: pomoc problem z długami

Postprzez davee123 » 11 kwi 2018, o 17:29

Dobry dzień,

Czy potrzebujesz bezpośredniej, łatwej i szybkiej oferty pożyczki z banku lub prywatnego pożyczkodawcy? Oferujemy pożyczkę w wysokości 3% rocznie. Prosimy o odpowiedź, jeśli potrzebujesz pożyczki. Skontaktuj się ze mną teraz przez: dm8780115@gmail.com
Dzięki
davee123

Powrót do Jak wyjść z długów