pomoc jak ja mam splacic te chwilowki

Temat na forum 'Jak wyjść z długów' rozpoczęty przez zancia8811, Kwiecień 11, 2017.

  1. zancia8811

    zancia8811 New Member

    Witam moj problem jest taki posiadam kilka pozyczek ratalnych jak i chwilowek nie mam problemu ze splata ratalnych lecz raty sa duze ale jakos splacam ,a chwilowki splacam drugimi maz zarabia ok 2000 ja mam na dzieci 3439 zl prosze o pomoc jak ja mam splacic te chwilowki co ja mam robic juz nie wiem co robic maz o niczym nie wie nikt nic nie wie tylko ja
     
  2.  
Wczytywanie...
Podobne Tematy - pomoc jak mam Forum Data
Nie mam juz sily i pomyslow jak wyjsc z dlugow. Prosze o pomoc Jak wyjść z długów Czerwiec 19, 2017
Mam wszystkie możliwe chwilówki - pomoc jak wyjść z długów Jak wyjść z długów Marzec 16, 2017
Jestem pogrążona w długach i nie mam pomysłu jak z nich wyjść. Potrzebuję pomocy Jak wyjść z długów Grudzień 1, 2016
Nie mam jak spłacić chwilówek - POTRZEBUJĘ POMOCY Forum dla zadłużonych Listopad 8, 2016
Mama wpadła w spiralę długów. Jak pomóc? Historie zadłużonych Październik 28, 2014

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie