Jeden duży kredyt żeby tylko spłacić długi

Temat na forum 'Jak wyjść z długów' rozpoczęty przez mala, Październik 31, 2015.

  1. mala

    mala New Member

    Witam mam problemy finansowe mam wierzycieli i komornika chce wyjść z długów potrzebuje 75 000 zl wpadłam w pętlę chwilowek a teraz bym chciała mieć duży jeden kredyt płacić co miesiąc po 1000 1100 zl mc żeby tylko spłacić długi
     
  2.  
  3. mala

    mala New Member

    Re: pomocy

    Chce wysłać e-mail ale nie mogę pokazuje błąd wpisuje .pl i tak pokazuje błąd
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Jeden duży kredyt Forum Data
Jeden komornik czy kilku? Forum komornik Luty 22, 2019
Jeden czy więcej komorników w jednym czasie? Zajęcie komornicze Styczeń 19, 2016
Potrzebuje natychmiastowej pomocy - jeden kredyt - jedna rata - 25tyś. Jak wyjść z długów Lipiec 24, 2014
Dług niby nieduży, ale już przerażający Forum dla zadłużonych Styczeń 21, 2020
Witam, Mam problem z dużym kredytem. Pomocy Jak wyjść z długów Czerwiec 20, 2017

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie