Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

Pomóżcie bo już nie wiem co mam robić ;/

Skuteczne metody pozbycia się lub zredukowania długów, sprawdzone praktyce. Opisz tutaj szczegółowo swój problem, a dowiesz się jak skutecznie wyjść z długów i czy jest to możliwe w Twoim przypadku.

Pomóżcie bo już nie wiem co mam robić ;/

Postprzez kusiu2011 » 7 lut 2018, o 05:03

Witam wszystkich forumowiczów

Przedstawię mój problem. Mam kredyt w PKO aktualnie 24 700 niestety noga mi się powinęła i nabrałem łącznie 7 tyś chwilówek. Powoli juz zalegam z dwoma zaczynają mnie straszyć ze rozwiążą sprawę inaczej a ja aktualnie nie mam nawet 1 zł :( do tego jeśli chodzi o spłate PKO to mam 1500zł na minusie ( zaległe raty, rata około 600zł ) Od jakiegoś czasu pracuję na czarno nie mam umowy żeby pokazać bankom ze jestem wypłacalny idę do pracy od piątku na "umowę o prace" niestety przez agencje (umowa na miesiąc) wiec to tez żaden dowód. Nie chce pozwolić na to żeby wszedł komornik bo mam działki zajmie mi wszystko i wtedy ani działek nie będę mógł sprzedać ani nie poradzę sobie z kredytem. Jeśli chodzi o rodzinę odpada. Po prostu potrzebuję teraz 7 tyś na spłate wszystkich chwilówek, gdybam tak czy wchodzi w gre Kredyt konsolidacyjny w PKO tak żeby dorzucili mi do mojego kredytu 7 tyś i miał bym wtedy jeden ale nie mam zaświadczenia o zarobkach... do tego dodam ze spłata w pko rożnie się miała i jestem w Biku. Nie mam pomysłów czas goni. Zadna chwilówka nie zgodzi się zebym zapłacił w następnym miesiącu 10 skoro juz jest po terminie.
Na pewno wiele osób na tym forum ma więcej pojęcia jeśli chodzi o tego typu zadłużenia ode mnie, więc bardzo proszę o pomoc
kusiu2011

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

Re: Pomóżcie bo już nie wiem co mam robić ;/

Postprzez kusiu2011 » 7 lut 2018, o 06:19

Oczywiście działkę chętnie sprzedam i dług by był spłacony ale niestety nie jest to takie proste jak myślałem, bardzo mało osób się zgłasza a cena jest naprawde niska. Może wziąć kredyt na 7 tyś w jakimś banku nie parabanku i spłacić chwilówki ale czy są banki który da mi kredyt na spłacenie chwilówek z wpisem w Bik i bez zaświadczenia o zarobkach i z kredytem 25 tyś ?

ale wtedy jednocześnie spłacał bym dwa czyli zostało by mi mniej niż pół wypłaty.

Nie wiem naprawdę co robić
kusiu2011

Re: Pomóżcie bo już nie wiem co mam robić ;/

Postprzez Megan » 10 lut 2018, o 19:36

W banku możesz mieć problem, żeby dostać kredyt konsolidacyjny jeśli masz słaby BIK
Spróbuj najpierw zadzwonić do działów windykacji chwilówek, które brałeś.
Zaproponuj spłatę w ratach, jeśłi się zgodzą wyślij taką prośbę piemnie, żebyś miał wszystko udokumentowane.
Firmom też zależy, żebyś spłacił należności.
Żeby sprawa trafiła do komornika najpierw musi się odbyć rozprawa w Sądzie, żeby dostali nakaz zapłaty. A to trochę trwa.
Co do działek to może masz możliwość przepisać na kogoś z rodziny, żeby ewentualnie nie dostały się w łapy komornika. Lepiej się zapezpieczyć.
Nie wiem, jaka sytuacja zaistniała w Twoim życiu, ale poczytaj sobie o upadłości konsumenckiej. Może sprawdzi się u Ciebie i skończą się Twoje kłopoty.
Życzę powodzenia.
Megan

Powrót do Jak wyjść z długów