Nie mam juz sily i pomyslow jak wyjsc z dlugow. Prosze o pomoc

Temat na forum 'Jak wyjść z długów' rozpoczęty przez mn2017, Czerwiec 19, 2017.

  1. mn2017

    mn2017 New Member

    Witam, jak wiekszosc mam problem ze splata swoich zbowiazan. Nie mam juz sily i pomyslow jak wyjsc z beznadziejnej sytuacji. Jezeli jest ktos w stanie pomoc bardzo prosze.
     
  2.  
  3. basialis67

    basialis67 New Member

    Re: Prosze o pomoc

    Napisz coś więcej o swoich problemach. Na jaką kwotę masz długi? W jakich bankach? Gdzie szukałeś/aś pomocy? Jakie działania podejmujesz? Masz stałe dochody? Pracujesz? Masz na karku komornika?
     
  4. mn2017

    mn2017 New Member

    Re: Prosze o pomoc

    Witam, a wiec tak wszystko zaczelo sie jakies rok temu. Aby splacac kredyt popadlismy w chwilowki, wzielismy kredyt konsolidacyjny a bardzo wysokiej kwocie. Wspolny kredyt z mezem w Alior banku rata 2240 zl na 144 miesiace splacany od Grudnia 2016 na dzien dzisiejszy mam 4 dni spoznienia. Maz posiada jeszcze kredyt w mbanku rata 500 zl. Bez opozniej. Do tego dochodza jeszcze pozyczki w profi credit jedna na kwote 559 zl 14 dni opoznienia i rata 449 zl bez opoznien. Do tego rata w providencie na kwote 640 zl 44 dni spoznienia strasza wypowiedzeniem umowy. I ma jeszcze jedna chwilowke w filarum na 2500 zl 50 dni spoznienia. Ja do tego mam providenta z rata 390 zl i juz dwie raty opozninie rowniez strasza wypowiedzeniem umowy. Do tego chwilowki extra porlfel po terminie prawie 60 dni strasza sadem oraz ze zostala sprzedana na kwte 2000zl. Filarum na kwote 2500 zl rowniez prawie 60 dni spoznienia ale nie otrzymalam zadnej informacji. Ferratum Bank rata 590 zl na 6 rat i dwie raty nie zaplacone. Kredito 1700 zl 20 dni spoznienia i tani kredyt 1000 zl 4 dni spoznienia. Maz zarabia okolo 2800 i dorabia ale to jest dchod na czarno. Ja stracilam prace gdyz pracowalam na pol etetu znalazlam inna oferte pracy ale oni zatrudnili inna osobe jak ja juz sie zwolnilam z poprzedniej. Na razie dorabiam ale nie wiem juz co mam robic.Jak to wszystko ogarnac i zaczac zyc bo jak narzie to wegetuje wszystko co zarobimy niewielkie kwoty splacamy zaleglsci. Prosze o porade co zrobic?
     
  5. member419

    member419 Guest

    Re: Prosze o pomoc

    Nie da się tak odpisać wprost
    Generalnie banki mają najwięcej narzędzi żeby zrobić krzywdę i o nich generalnie bym pamiętał
    Pożyczki... cóż musza oddać sprawę do sądu a Ty musisz odpowiedzieć sprzeciwem - na czas.
    nie bierz kolejnych chwilówek i pożyczek bo stracisz wszystko
    Jakiś majątek macie?
    na kogo?
    kto jest pożyczkobiorcą / kredytobiorcą?
    powyższe limituje niektóre rozwiązania
     
  6. mn2017

    mn2017 New Member

    Re: Prosze o pomoc

    Alior Bank jest wpolnym z mezem on jest glownym kredytobiorca. Mbank meza. Filarum meza i moje. Provident moje i meza. Profi credit meza. Reszta chwilewek moja
     
  7. patim

    patim New Member

    Re: Prosze o pomoc

    Najlepiej to się oczywiście nie zadłużać, ale człowiek jest mądry po szkodzie. Niestety bardzo dobrze rozumiem pani sytuację, bo czasami tak jest w życiu, że nie da się inaczej, jak bez pożyczek. W najgorszym momencie miałam długów na kwotę 100 tys. Ostatecznie skończyło się dobrze, powoli wychodzę na prostą, ale tylko dzięki interwencji prawnika z kancelarii lexa (kancelarialexa.pl). A akurat jeden kredyt miałam zabezpieczony mieszkaniem... Więc w ogóle sytuacja nie do pozazdroszczenia.
     
  8. member419

    member419 Guest

    Re: Prosze o pomoc

    A co z majątkiem?
    ruchomości i nieruchomości takie do ewentualnej egzekucji?
    co do zasady jeden z małżonków ma majątek a drugi ma długi - potem rozdzielność i powolne bujanie
    tak w skrócie
     
  9. mn2017

    mn2017 New Member

    Re: Prosze o pomoc

    nie ma majatku do egzekucji, a dlugi sa wspolne. Wiec komentarz typu jeden ma dlugi drugi majatek jest nie na miejscu.
     
  10. basialis67

    basialis67 New Member

    Re: Prosze o pomoc

    To może warto skorzystać z pomocy prawnej. Sama możesz sobie nie poradzić w ogarnięciu tego wszystkiego. Ktoś rzeczowy może podpowiedzieć, co robić w takiej sytuacji...
     
  11. maya81

    maya81 New Member

    Złotego środka nie ma, tu tylko systematyczność i stalowe nerwy mogą pomóc. Grunt to się nie załamywać i na pewno nie uchylać od płatności. Z doświadczenia powiem też, żeby rozejrzeć się za pracą za granicą, bo przy pensjach za pracę w Polsce to można ciułać do końca życia. Ja się zdecydowałam na opiekę nad osobami starszymi, bo miałam już w tym doświadczenie, jeżyk też znałam. Jak się czujecie na siłach, to warto. Agencje też są świadome, że osoby z długami szukają pomocy, http://opiekunkawniemczech.eu/ oferuje nawet konsultacje prawne.
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Nie mam juz Forum Data
Jak z tego wyjść! Już nie mam siły Jak wyjść z długów Luty 21, 2020
Pomóżcie bo już nie wiem co mam robić ;/ Jak wyjść z długów Luty 10, 2018
Mam kredyty, jestem w BIK.. nie daje sobie juz rady Forum dla zadłużonych Styczeń 11, 2017
Nie mam już na ciągłe splaty chwilówek Forum dla zadłużonych Grudzień 21, 2016
Nie moge dalej tak żyć. Mam juz dosyć długów. Forum dla zadłużonych Listopad 7, 2016

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie