Mam dlugi ok 3-4 tys.Jestem w biku i mam komornika.

Temat na forum 'Jak wyjść z długów' rozpoczęty przez aagus, Kwiecień 23, 2014.

  1. aagus

    aagus New Member

    Mam pytanie.Moje dlugi razem wynosza ok 3-4 tys.Jestem w biku i mam komornika.Chcialabym starac sie o kredyt na rzecz splaty starych dlugow.Ale jest jeszcze kolejny problem.Zalozylam firme w ktorej poprzez wczesniejszej podpisanej umowy pracodawca, na rzecz ktorego zalozylam dzialanosc, zobowiazal sie do placenia zus i innych skladek wiazacych sie z oplatami zwiazanym z zalozeniem tej dzialalnosci.Jednak on nie placil nic.Nadal mam dzialalnosc,dlatego,ze to jest jedyne zrodlo moich dochodow.Nie poszlam jeszcze z tym do sadu,ale wiem,ze dzieki podpisanej przeze mnie i bylego pracodawcy umowy koszty,albo przejda na niego,albo bedzie musial mnie splacic.Firma jest na mnie,ale tak naprawde on dalej pelni swoja funkcje,dlatego,ze moja dzialalnosc miala go uratowac,a ja teraz za to place :( .Obawiam sie,ze nigdzie nie dostane zadnej pozyczki.Jestem mloda kobieta.Mam dopiero 26 lat,a jestem zagubina.Nie mam zadnego pomyslu.Jest rozwiazanie-pojscie z tym da sadu,ale co dalej?Prosze o jakas rade!
     
  2.  
  3. member419

    member419 Guest

    Re: PROSZE O POMOC

    Chyba żartujesz...
    Co Ty chcesz w sądzie od człowieka, który pracuje u Ciebie i jeszcze nie odprowadzasz za niego ZUS-u
    Po mojemu jesteś umoczona na całego.
    Umowy jakiekolwiek by one nie były w Sądzie nic nie są warte.
    Wygląda to tak:
    Gościowi sypała się firma postanowił ją zamknąć - Ty pracowałaś u niego.
    Zaproponował Ci że jak chcesz możesz przejąć interes - nie wiem co to za branża
    Zapisał nawet umowę że wszelkie składki ZUS jakie jest zobowiązany odprowadzić odprowadzi, problem w tym, że odkąd przestał prowadzić działalność przestał mieć jakiekolwiek obowiązki wobec Ciebie.
    W sądzie powie oczywiście że nawet nei przypuszczał że nei odprowadzasz składek ZUS zarówno za siebie jak i ewentualnie za pracowników.
    Jeśli powiesz że on też u Ciebie pracuje - pogrążysz się tym ze go nie zarejestrowałaś i nie odprowadzasz składek.
    Jak powiesz w sądzie że umówiliście się że firma będzie tylko figurować na Ciebie narazisz się na zarzut firmanctwa
    Moja rada - wymiksuj się jak najszybciej z tego póki jeszcze wiesz co dzieje się w Twojej firmie.
    Za długi Twojej firmy odpowiadasz Twoim majątkiem zarówno obecnym jak i przyszłym...
    Jeśli rzeczywiście chcesz prowadzić taką firmę - załóżcie Sp z o.o.
    Powołaj siebie albo lepiej Tego kolesia na prezesa - na podstawie umowy powołania i koniec.
    Powinnaś jutro najpóźniej zlikwidować Działalność Gospodarczą.
    Nawet chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego że takie tam drobne parę tysięcy to nic w porównaniu z tym co mogło lub - oby nie - może cię to kosztować.
     
  4. member419

    member419 Guest

    Re: PROSZE O POMOC

    Skąd sie biorą tacy ludzie???
     
  5. serene1

    serene1 New Member

    jeśli masz różne obciążenia w tym komornicze polecam http://www.pozyczki-bez-bik.pl.pl sama korzystałam parę razy i jestem zadowolona. Nie sprawdzają bik. Umowa jasna i przejrzysta
     
  6. marcelina85

    marcelina85 New Member

    ja skorzystałam z oferty pozyczki-pozabankowe.pl.pl pieniądze pożyczają osoby prywatne więc jest możliwość negocjacji warunków ;)
     
  7. szymek1981

    szymek1981 New Member

    ja w podobnej sytuacji skorzystałem z pozyczki-pozabankowe.pl.pl pożyczki społecznościowe od prywatnych inwestorów warunki całkiem przystępne na bik specjalnie nie patrzyli więc jak widać i ludzie zadłużeni mają szanse trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać
     
  8. bartolomeo23

    bartolomeo23 New Member

    Jeśli szukasz najlepszej oferty kredytowej zajrzyj na http://www.pozyczki-bez-bik.pl.pl . Świetna strona pozwalająca porównać oferty i wybrać najkorzystniejszy wariant. Każdy może uniknąć wysokich rat i spełnić swoje marzenia dotyczące gotówki bez wielkich zobowiązań.
     
  9. szymek1981

    szymek1981 New Member

    poszukaj na pozyczki-pozabankowe.pl.pl to pożyczki od prywatnych osób i dodatkowo można jeszcze negocjować warunki udzielają pożyczek nawet osobom z komornikem
     
  10. teresa

    teresa New Member

    Możę zrestrukturyzować to zadłużenie , ubiegać się o wakacje kredytowe itp. Zadzwoń na infolinie lub wejdz przez czat z konsultantem prawnym.
    Zawsze to jakaś porada lepiej działać niż stać w miejscu i nic nie robić. https://www.forum-kredytowe.pl
     
  11. marcel

    marcel New Member

    Chwilówki nie są dla ciebie teraz rozwiązaniem myślę że już lepiej się zgłosić do kogoś o poradę prawną, choćby z w/w kancelarii. Podobno mają te porady prawne za darmo co wydaje mi się dobry punktem zaczepienia.
     
  12. gertruda

    gertruda New Member

    Nie daj złapać się w pożyczkę to w tej sytuacji jest dla Ciebie nie wskazane.
     
  13. piotrsto

    piotrsto New Member

    wejdz na szybki http://www.pozyczki-bez-bik.pl i poszukaj prywatnego inwestora
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Mam dlugi tys Forum Data
Pracuje za najnizsza krajowa mam dlugi rzedu 40 tys zlotych Negocjacje z bankami Sierpień 29, 2016
mam dlugi w chwilówkach Forum dla zadłużonych Czerwiec 26, 2017
Mam straszne dlugi Proszę o pomoc! Forum dla zadłużonych Grudzień 11, 2015
mam dlugi przez chwilowki Forum dla zadłużonych Listopad 18, 2015
Dlugi mysli samobojcze nie wiem co mam robic Jak wyjść z długów Sierpień 19, 2015

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie