Firma upada, nie jestem już w stanie spłacać kredytów (400000zł), co mi grozi?

Temat na forum 'Jak wyjść z długów' rozpoczęty przez Michał 85, Kwiecień 24, 2014.

  1. Michał 85

    Michał 85 New Member

    Witam , mam kredyty na firmę łącznie jakieś 400000zł . Firma upada , nie jestem już w stanie spłacać kredytów. Nie liczę już na cud do końca życia zostanę w długach. Zastanawiam się co w tej sytułacji zrobić mająć rodzinę . Co mi grozi ? Na dzień dzisiejszy pozostraje mi tylko chyba się pożegnać...
     
  2.  
  3. member419

    member419 Guest

    Re: Sytułacja bez wyjścia

    Na pewno po pierwsze musisz mając rodzinę sporządzić umowę małżeńską Ok, nie uchroni ona Twoich bliskich od tego co jest teraz ale pomoże w odniesieniu do przyszłych posunięć
    Chyba że na kredytach żona nie jest podpisana - wtedy mogą cię w d.. pocałować - raczej wątpliwe Banki skurwiele się zabezpieczają.
    Na pewno musisz żyć i wyjść z długów bo w przeciwnym razie strzelisz w kolano swoim bliskim - teraz myśl o nich.
    Na 99% nie uda Ci się tego spłacić od razu więc musisz zrolować ten dług zaciągać nowe zobowiązania i spłacać stare - kupując na termin płatności spłacaj najpierw to co najbardziej wisi Ci u gardła.
    Możesz pożegnać się z tym że będziesz biznesmenem cieszacym się uznaniem i nieskazitelną opinią.
    Możliwe że po drodze pogrążysz kogoś - tak bywa.

    Nie wiem czy jest opcja byś dalej działał - byłoby to bardzo wskazane
    Nie wiem jaką reprezentujesz branżę
    Jak zaczniesz wychodzić na prostą załóż sp z o.o. - zawsze to trochę utrudni wyegzekwowanie czegokolwiek od Ciebie

    Jesteś już dużym chłopcem - czas stać się mężczyzną i zmierzyć się z wyzwaniem jakie daje życie zamiast spieprzać jak złodziej od problemów...
    Pożegnać się ... też żeś wymyślił.
     
  4. Michał 85

    Michał 85 New Member

    Re: Sytułacja bez wyjścia

    Jedyna szansa to dogadanie się z bankami ale z tego co narazie usłyszałem nie chcą nawet o tym rozmawiać. Wynajęty radca prawny wysyłane pisma - brak jakiejkolwiek chęci ugody (widocznie czekają aż dług się powiększy) Jestem w stanie spłacać połowe miesięcznych rat ale z miesiąca na miesiąc dług będzie wzrastał więc to tylko na krótką mete rozwiązanie. Kolejnej pożyczki nikt mi nie udzieli zresztą to też nie jest rozwiązanie. Zdaje sobie sprawę z tego że przegrałem nie tylko swoje życie ale i najbliższych .
     
  5. sylwester71

    sylwester71 New Member

    Re: Sytułacja bez wyjścia

    Co ty za głupoty opowiadasz. Co ty masz za firmę.
     
  6. milecka-aneta

    milecka-aneta New Member

    Re: Sytułacja bez wyjścia

    trzeba się wziąść w garść, nie możęsz zostawić swojej rodziny z takimi długami, wówczas okazałbyś się jeszcze większą dziecinnością
     
  7. ESTYMA

    ESTYMA New Member

    W jakim banku zaciągnięte są kredyty?? Jeśli w PKO BP SA lub BOŚ SA mogę pomóc. Zarządzałam wierzytelnościami trudnymi w komórkach organizacyjnych w tych bankach.
    Znam procedury, osoby władne podjęcia decyzji w zakresie restrukturyzacji zadłużenia.
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Firma upada nie Forum Data
Firma Poligraficzna potrzebuje pożyczki do nowej inwestycji na maszynę spłata 4-6 miesięcy. Pożyczki prywatne Luty 20, 2020
Jaka firma windykacyjna Firmy windykacyjne Opinie Luty 4, 2020
Stary dług a firma windykacyjna/ugoda Forum windykacja Marzec 27, 2019
Firma, która pomaga wyjść z długów i dostaje kasę za sukces Forum dla zadłużonych Luty 16, 2018
Ugoda z firmą widykacjną Forum dla zadłużonych Grudzień 10, 2017

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie