Jestem zadłużony w kilku chwilówkach - Vivus, zaplo. Pomocy

Temat na forum 'Jak wyjść z długów' rozpoczęty przez mastermax, Grudzień 1, 2014.

  1. mastermax

    mastermax New Member

    Witam
    Jestem zadłużony w kilku firmach typu vivus.pl i niestety nie jestem ich wstanie spłacić na raz, proszę mi powiedzieć czy jest jakaś firma która przejmie wszystkie moje długi i da możliwość spłacania całej kwoty na raty?
    Będę wdzięczny za pomoc
    Pozdrawiam
     
  2.  
  3. Gucio

    Gucio New Member

    Re: Vivus, zaplo, itp. Pomocy

    Mało realne ,jeśli było by to kilka kredytów bankowych ,to można by je skonsolidować a osobiście nie znam ani jednej firmy ,która by się tym zajmowała w takiej sytuacji .
    W każdym razie jak się taka trafi to uważnie bym przeczytał warunki aby nie pogrążyły jeszcze bardziej.
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Jestem zadłużony kilku Forum Data
Jestem zadłużony, od miesiąca nie radzę sobie ze spłatami Forum dla zadłużonych Wrzesień 11, 2017
zaplatałem sie w chwilówki jestem zadłuzony w chyba wszystkich Forum dla zadłużonych Maj 7, 2017
Jestem zadłużony u jednego PD z social lending Forum dla zadłużonych Luty 14, 2017
Mam 24 i jestem zadłużony na 150 tys. Wychowuje sam dziecko. Forum dla zadłużonych Styczeń 26, 2017
Pomocy !!Jestem hazardzista zadłużonym niewiem co robić Jak wyjść z długów Sierpień 14, 2016

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie