wyjście z długów

Temat na forum 'Jak wyjść z długów' rozpoczęty przez ona1207, Czerwiec 19, 2015.

  1. ona1207

    ona1207 New Member

    Witam ,mój problem polega na tym ,że mam ogromne długi.Jestem po rozwodzie ,mieszkam sama ,a ta trudna sytuacja ciągnie sie już jakis czas .Nie płace za czynsz ,po prostu nie starcza ,mam chwilówki.Pracuje za najnizsza krajową lecz nie na miejscu ,więc bilet też kosztuje ,Mieszkanie na kredyt chciałam sprzedać ale były mąż sie nie zgadza .na tą chwile to dług w wysokości jakies 20 tyś .Juz niewiem co robic ,bo za moment zapuka komornik i zajmie mieszkanie .Może ktos z Was zna jakieś sensowne wyjscie?
     
  2.  
  3. Wojtek

    Wojtek New Member

    Kijami powinno się was bankruci gonić !
     
  4. Wojtek

    Wojtek New Member

    Bankruci, ile teraz każecie zapłacić, abyście opowiedzieli pierdoły jak wyjść z długów?

    Ostatnio kazaliście płacić 99 zł za nic nie wnoszące pogaduszki. Dalej bierzecie 99 zł za te baju-baju ? :)
     
  5. Wojtek

    Wojtek New Member

    Oj to ma Pan chyba jakieś informacje z kosmosu :) 99 zł za nic nie wnoszące pogaduszki - nikt u nas nie płacił za rozmowy, zwłaszcza za udział w szkoleniu :)
    A Pan ile bierze za udzielanie chwilówek ? albo przedwpłaty do kredytów których i tak nikt nie udziela ? Myślę, że brak merytoryki z Pana strony świadczy tylko o tym że jesteśmy dla kogoś niewygodni bo odradzamy chwilówki :) Jak ma Pan odwagę to proszę o telefon pod nr 791 23 24 22 - pisać w internecie bzdury potrafi każdy z
    podłączeniem do internetu. Niech ludzie sami ocenią co lepiej zrobić - wbić sobie kolejny nóż w plecy a może oddać nieruchomość za frajer ?:) Co macie w ofercie na swoim forum do którego Pan namawia? Może Pan już przedstawi tutaj Waszą ofertę i zagra w otwarte karty ?[/quote]


    Kłamstwo ma krótkie nogi, Bankruci.

    Twierdzicie Bankruci że są to informacje z kosmosu jakoby organizowaliście szkolenia za 99 zł ?

    A to samo się napisało?



    ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE ! WYJDŹ Z DŁUGÓW !

    POKONAJ STRACH

    Na początku pojawia się pytanie dlaczego? Jak mogłeś dać się tak zadłużyć? Kiedy to się stało?

    Czujesz, że tracisz panowanie nad swoim życiem. A lista egzekucji i ponagleń ciągle rośnie. Pojawia się strach. Boisz się, że już nie ma drogi odwrotu. Panika nie pozwala Ci podejmować racjonalnych decyzji. Przeraża Cię fakt, że lista konsekwencji ciągle rośnie i jeszcze bardziej Cię deprymuje.

    Nie bój się! Zrób pierwszy krok w kierunku stabilizacji Twojej sytuacji. Siedząc i narzekając niewiele zdziałasz. Zgłoś się do nas i podejmij wyzwanie!

    Zapraszamy na DWA INAUGURACYJNE SZKOLENIA dotyczące tematyki zadłużenia. Radzimy jak wyjść z długów, jak pokonać strach i zrobić pierwszy krok w kierunku lepszego jutra. Pomożemy Ci powstrzymać machinę egzekucyjną i zapewnimy spokojny sen.

    SZKOLENIA ODBĘDĄ SIĘ W POZNANIU 26 LUTEGO, 2019 ORAZ W KRAKOWIE 27 LUTEGO 2019.

    Współpracujemy tylko z fachowcami, z instytucjami sprawdzonymi. W naszym zespole jest grono prawników, psychologów, doradców finansowych, którzy znają się na rzeczy. Każdy z nas ma szerokie doświadczenie w doradztwie i wyprowadzaniu innych z długów. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, której kadra szkoleniowa na własnej skórze doświadczyła problemu zadłużenia.

    TYLKO U NAS SZKOLENIE PROWADZĄ OSOBY, KTÓRE WYSZŁY Z DŁUGÓW!!!

    Jesteśmy świadomi, że na rynku jest wiele firm obiecujących wyjście z zadłużenia proponując kolejne kredyty, kolejne pożyczki. My działamy inaczej! Zależy nam, byś przestał popadać w spiralę zadłużenia i nie odkładał w czasie tego co nieuniknione. Chcemy żebyś świadomie działał, będąc przygotowanym na wszystkie możliwości. Pomożemy Ci wyjść z długów. Poprowadzimy Cię właściwą ścieżką i sprawimy, że każdy następny dzień pełen będzie nadziei na lepsze, stabilne życie. Koniec z kredytami! Koniec z długami! Czas na otwarcie nowego rozdziału!

    Warunkiem wzięcia udziału w szkoleniu jest przedstawienie wiarygodnej dokumentacji potwierdzającej problemy ze spłat oraz wysokość zadłużenia, oraz wpłata, tytułem darowizny kwoty 99 zł na konto Fundacji.

    UWAGA: LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! Decyduje kolejność zapisów oraz wpłat.
    Pokonaj więc strach i pozwól nam sobie pomóc!
    Zgłoś się na szkolenie:
    kontakt@milionerzyibankruci.pl lub
    791 23 24 22



    PS. Do Waszej Bankruci informacji, bo widzę że rozumni nie jesteście. Nie oferuje, nie udzialam ani nie pośrednicze w żadnych chwilówkach. Czas się obudzić Bankruci i wziąć się do uczciwej roboty :)
     
  6. adam289

    adam289 New Member

    Ja znalazłem pomoc prawną w związku z moimi długami na stronie www.http://www.pozyczki-bez-bik.pl.pl. Nie ma się co stresować. Wiele osób ogłasza upadłość w Anglii ze względu na proste przepisy. Ta firma tylko w tym pomaga.
     
  7. dorisb

    dorisb New Member

    WItam, sytuacja nie jest za kolorowa, ale nie masz też mln długów, sama byłam w podobnej sytuacji, napisz do mnie, pomogę Ci dorotabaryza@gmail.com
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - wyjście długów Forum Data
Wyjście z długów Jak wyjść z długów Wrzesień 1, 2020
Wyjście z długów lub kostucha... Jak wyjść z długów Październik 16, 2019
Wyjście z długów Jak wyjść z długów Styczeń 17, 2018
Potrzebna pomoc w znalezieniu rozwiązania na wyjście z długów. Forum dla zadłużonych Lipiec 18, 2017
Potrzebuje pomocy na wyjście z długów Jak wyjść z długów Maj 31, 2017

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie