Zadłużenie

Temat na forum 'Jak wyjść z długów' rozpoczęty przez milka470, Luty 4, 2015.

  1. milka470

    milka470 New Member

    Witam
    Piszę w sprawie męża. Otóż mąż ostatnio dostał zawiadomienie o wszczęciu postępowania egzekucyjnego przez komornika. Chodzi o mandat z PKP intercity, który dostał w 2007 roku gdy wracał z wojska za przejazd bez biletu w kwocie 240, 00 zł. w 2008 roku odbyła się rozprawa na posiedzeniu niejawnym w postępowaniu upominawczym gdzie nakazano mężowi zapłacić powyższy mandat wraz z odsetkami. Jednak w tym czasie mąż nie pracował więc nie miał jak spłacić tego zadłużenia. Od tamtego czasu do teraz był spokój. Przyszło pismo od komornika o wezwaniu do zapłaty. Okazało się ze we wrześniu 2019 roku odbyła się rozprawa, o której mąż nawet nie wiedział, gdzie po raz kolejny nakazano mu spłacić zadłużenie. Dopiero w dokumentach od komornika dowiedział się ze taka sprawa miała miejsce i na dzień dzisiejszy dług wraz z wszystkimi kosztami wynosi aż 1333 zł. Maż zarabia najniższą krajową w dodatku mamy małe dziecko na utrzymaniu i wynajmowane mieszkanie, więc nie stać nas na spłacenie tego długu. Więc moje pytanie brzmi czy jest możliwość umorzenia tego długu bądź obniżenie go?
     
  2.  
  3. serene1

    serene1 New Member

    Potrzebujesz pożyczki ? Nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Pożyczki szybko i bezpiecznie. Proste zasady i brak ukrytych warunków to nasz atut. Przygotujemy ofertę krojoną na Twoje potrzeby. Żaden bank nie zagwarantuje Ci tak niskiego oprocentowania jak my. Wejdź na pozyczki-pozabankowe.pl
     
  4. inny

    inny New Member

    Trzeba działać szybko, poszukaj w internecie jakiejś porady prawnej lub kancelarii, która specjalizuje się w oddłużaniu. Sam korzystałem z takiej e-kancelarii i mogli mi z paroma chwilówkami. Napisz na priv to dam ci numer i namiar do nich
     
  5. dorotakarol

    dorotakarol New Member

    Ja jestem zadłużona w kilku bankach i parabankach , raty mnie przerosły , teraz już nie płacę od 3 miesięcy i nie wiem co mam dalej zrobić , piszecie o tych rożnych e- kancelariach ale czy one pomogą? Przeciez nie spłacą za mnie mojego długu. Co robić?
     
  6. inny

    inny New Member

    wiesz nikt o zdrowych zmysłach nie spłaci za ciebie długu, tak to nie działa.
    Mogą za to w twoim imieniu załatwić sprawę z bankiem. Znają odpowiednie procedury, pilnują terminów + mogą szybko i rzetelnie napisać wniosek za ciebie. Za to im płacisz, jeśli nie znasz się na prawie kredytowym to wynajmujesz eksperta, który robi to za ciebie.
     
  7. jacekmalik

    jacekmalik New Member

    Wiadomo że trzeba spłacać samemu swoje długi to oczywista sprawa.
    Ale czy takie firmy oddłużeniowe są rzetelne i umiejętnie pozałatwiają
    tego typu sprawy.
     
  8. dorotakarol

    dorotakarol New Member

    Dzięki za poradę, kontaktowałam się przez formularz w internecie z kancelarią oddłużeniową i zostawiłam im namiar na siebie i oddzwonili,
    porada jest darmowa i muszę powiedzieć ,że jestem zaskoczona pozytywnie. Będę dzialać.
     
  9. matyldak

    matyldak New Member

    Ja miałam ostatnio kontakt z https://www.forum-kredytowe.pl , dostałam nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczymi wniosłam sprzeciw do sądu.
    Napisanie pisma przez prawnika w konsekwencji WNIESIENIA SPRZECIWU:

    - nakaz zapłaty traci moc, nie wszczyna się postępowania egzekucyjnego, brak komornika

    - sąd wyznacza termin rozprawy i sprawa toczy się od początku !!!!

    MOŻLIWOŚĆ PRZYWRÓCENIA TERMINU: 7 dni od daty dowiedzenia się przez Klienta o

    postępowaniu, np. od Komornika
     
  10. piotrpewny

    piotrpewny New Member

    Ja natomiast słyszałam o restrukturyzacji zadłużenia ale jestem ciekawa czy to działa?
     
  11. gertruda

    gertruda New Member

    działa i daje dużo bo rozkłada twoje zobowiązanie np. w czasie.
    można tez poprosić o wakacje kredytowe i wieli innych rozwiązań.
    Jest też usługa Twój Prawnik opieka trzech miesięcy w zakresie oddłuzanie podjęcia negocjacji z wierzycielami,umorzenia postępowań egzekucyjnych.
    https://www.forum-kredytowe.pl, zobacz sam
     
  12. lenkakoli

    lenkakoli New Member

    Doradzam restrukturyzacje zadłużęnia , wydłużenie okresu kredytowania ,
    przeniesienie zaległych rat na koniec, umorzenie odsetek za opóżnienia
     
  13. elkajanek

    elkajanek New Member

    w takiej sytuacji dobrze by było skontaktować się z jakąś firmą oddłużeniową.
     
  14. wartownik

    wartownik New Member

    Upadłość konsumencka w przypadku mandatu -.-???? Puknij się w głowę i skończ z tymi reklamami w każdym temacie.
     
  15. katarzynakone

    katarzynakone New Member

    Doradzam restrukturyzacje zadłużenia , wakacje kredytowe , te i inne rozwiązania
    oraz darmowe porady otrzymasz w kancelarilexperto.
     
  16. agnieszkabb

    agnieszkabb New Member

    Stopniowe wychodzenie z zadłużenia nie branie na siebie innych zobowiązań kredytowych.
    Regularne spłaty mniejszych kwot ale regularnie, unikanie przestojów co powoduje karne odsetki.
     
  17. franczeska

    franczeska New Member

    Podstawowa sprawa aby nie brać na siebie nowych kredytów , chwilówek i itp.
    Dla osób , które maja złożone sprawy i kilka różnych wierzycieli, polecam usługę
    Twój prawnik- jest to prawna opieka na 3 miesiące polegająca na negocjacjach z wierzycielem
    w imieniu Klienta , szczegółowa analiza prawna i finansowa zobowiązań Klienta.
    Warszawa ul. Tamka38 , tel. http://e-kredyty.net/
     
  18. Antoni

    Antoni New Member

    Nie no daj spokój już z tą upadłością konsumencką w każdym temacie.
     
  19. gertruda

    gertruda New Member

    Nie brać już na siebie zobowiązań kredytowych zacząć oddłużanie.
    Może wykorzystać jakieś porady prawne są oferowane w necie.
    Działać nie czekać .
     
  20. wikiz

    wikiz New Member

    Dorotakarol proszę napisz gdzie uzyskałaś pomocy....porady proszę
     
  21. loyalinvest

    loyalinvest New Member

    nie no kochani bez jaj. restrukturyzacja zadłużenia to nic innego jak odroczenie wyroku za który itak zapłacisz jeszcze więcej . Firma nie bawi się w takie rzeczy. My bierzemy pod lupę każdą umowę, każdy zawarty w nie paragraf i wyszukujemy co jes niezgodne z prawem ( w każdej umowie jak dotąd znaleźliśmy punkty do których się przyczepilismi i na ich podstawie walczymy z bankiem lub parabankiem). Dodatkowo kazdy nasz klient otrzymuje konto chronione w polskim banku do którego zasobów żadna pijawka się nie dobierze. Komornicy są jak pasożyty nie odczepią się dopóki żyjesz. to ich chleb, a naszym zadaniem jest utrudnianie im zycia i wyciąganie ludzi ze spirali zadłużenia
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Zadłużenie Forum Data
Zadłużenie Historie zadłużonych Marzec 15, 2021
Skrajne zadłużenie Historie zadłużonych Grudzień 10, 2020
Zadłużenie Forum dla zadłużonych Sierpień 22, 2020
Proszę pomóżcie -kredyty bankowe a teraz chwilówki -kosmiczne zadłużenie Forum dla zadłużonych Kwiecień 20, 2020
prosze o porade zadłuzenie 250.000zł+ kredyt we frankach 69189chf Jak wyjść z długów Marzec 29, 2020

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie