Zadłużenie w skutek przestępstwa

Temat na forum 'Jak wyjść z długów' rozpoczęty przez PawelZ, Marzec 25, 2015.

  1. PawelZ

    PawelZ New Member

    Witam serdecznie, szukam pomocy gdyż znalazłem się w ciężkiej sytuacji finansowej. A więc tak: "swoich długów" mam około 52 tys i te zobowiązania daje radę spłacać bez większych problemów. Wraz ze wspólnikami rozkręcaliśmy spółkę na którą były potrzebne finanse ja zaciągnąłem pożyczki na około 110 (kapitał) tyś inni podobnie. Niestety jeden z nas zniknął któregoś dnia z 1 mln. w kieszeni.
    Rata miesięczna kredytów "firmowych" wynosi około 2200 zł a tego już nie uniosę. Póki co spłacam w terminie i nie zalegam z niczym ale pociągnę tak max. 2 miesiące. Sprawa ta toczy się na policji natomiast nie mam dużych nadziei, że nasza dzielna policja znajdzie tego ..... Na marginesie dodam iż mam na utrzymaniu żonę i troję dzieci 4,2 i 0,7 lat więc sytuacja jest nie wesoła. Czy ktoś może mi jakoś pomóc? Dodam, że próbowałem przenieść to na hipotekę ale jakoś bankom nie odpowiada ta nieruchomość. Pozdrawiam
     
  2.  
  3. franczeska

    franczeska New Member

    Witam , sprawa nie za wesoła. Człowiek nie znika od tak , jak nie wyjechał z kraju to może uda się złapać gośćia.
    Możesz zawsze zadzwonić jest darmowa konsultacja prawna , wiem ,że polecane są obecnie restrukturyzacje zadłużeń,wakacje kredytowe i itp.
    http://e-kredyty.net/
     
  4. wartownik

    wartownik New Member

    Raczej jak go nie złapią to ciężko cokolwiek zrobić. Najwyżej spróbuj wynegocjować bankiem zmniejszenie rat.
     
  5. Antoni

    Antoni New Member

    Ja bym nie czekał na złapanie twojego partnera biznesowego tylko zaczął negocjacje z wierzycielami. Ewentualnie przemyśl kredyt konsolidacyjny, nie które banki udzielają takiego kredytu pod hipotekę.
     
  6. PawelZ

    PawelZ New Member

    Od czterech miesięcy nic innego nie próbuje, ale żaden bank nie chce się zabezpieczyć na hipotece którą mam (a właściwie mają rodzice) a to dom za stary, a to działka w blokowisku, a to złe promieniowanie kosmiczne....... A moje mieszkanie ma na sobie służebność więc też kicha.
     
  7. Antoni

    Antoni New Member

    Upadłość konsumencka? Tym nie mniej to już ostateczność.
    http://abcapital.pl/
    Trzymaj to jest numer do kancelarii, która udziela darmowych porad prawnych. Może oni ci pomogą.
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Zadłużenie skutek przestępstwa Forum Data
Zadłużenie Historie zadłużonych Marzec 15, 2021
Skrajne zadłużenie Historie zadłużonych Grudzień 10, 2020
Zadłużenie Forum dla zadłużonych Sierpień 22, 2020
Proszę pomóżcie -kredyty bankowe a teraz chwilówki -kosmiczne zadłużenie Forum dla zadłużonych Kwiecień 20, 2020
prosze o porade zadłuzenie 250.000zł+ kredyt we frankach 69189chf Jak wyjść z długów Marzec 29, 2020

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie