Bezradność wobec komornika

Temat na forum 'Forum komornik' rozpoczęty przez mik 16, Luty 24, 2014.

  1. mik 16

    mik 16 New Member

    Mamy z mężem komornika,mąż jest bezrobotny więc moje dochody i konto bankowe jest zajęte,ale jest jeszcze kilka zadłużeń których nie jestem w stanie spłacac,nie mam żadnego majątku i małe dziecko zwyczajnie nie mamy z czego żyć , jesteśmy w takim wieku że trudno coś zmienić np. prace . Jesteśmy opiekunami prawnymi mojego wnuka i boimy się zwrócić o pomoc do opieki spolecznej żeby nie stracić dziecka. dobrze by było żeby komornik nam odroczył na jakiś czas , ale nie wiem czy to jest możliwe,musimy się jakoś pozbierać ,ale nie wiem jak, do tego jestem chora na bolerjoze a leki też kosztują. Prosze o radę jeżeli ktoś rozumie sytuacje
     
  2.  
  3. mik 16

    mik 16 New Member

    Re: Bezradność

    Dziekuje za informacje,z wierzycielami próbowaliśmy się dogadać ,ale żądali po 4ooo tyś.conajmniej więc nie było szans. Oboje z mężem mamy komornika,ale ten męża umożyl postępowanie bo nie ma dochodow, ale jak mniemam windykatorzy przejmą długi,myślałam o adwokacie .my chcemy spłacić te długi , ale na dzień dzisiejszy jesteśmy w kropce . Boje sie myśleć co dalej .
     
  4. malgorzata_luczak

    malgorzata_luczak New Member

    A mają państwo jakiś majątek? np nieruchomość , samochód ...?
     
  5. malgorzata_luczak

    malgorzata_luczak New Member

    jak duże są państwa zadłużenia...jeśli można to poproszę konkretnie, np ile rat pozostało do spłaty, jakie są raty, jakie jest zadłużenie?
     
  6. mik 16

    mik 16 New Member

    Chcialabym skontaktować się z Malgorzata_luczak ,ale wyświetla mi że adres imeil nieprawidlowy?Dodam jeszcze że teraz mam zablokowaną nawet to minimum które wpływało mi na konto . Majątku nie mam ,trochę starego sprzętu, dlug to 55000tyś, raty były 1300zł i karty 5000,1200zł. Podobno mogę wypłacić jakieś pieniądze w banku w okienku,ale boję się że zostanę posądzona o kombiniwanie.
     
  7. malgorzata_luczak

    malgorzata_luczak New Member

    e-mail: malgorzata_luczak@poczta.fm
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Bezradność wobec komornika Forum Data
Zadłużenie wobec US/ZUS Forum dla zadłużonych Luty 26, 2019
Wpadlismy w pętle długów , kredyty, zobowiązania wobec osób prywatnych (duży procent) Forum dla zadłużonych Styczeń 11, 2016

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie