domownik ma komornika

Temat na forum 'Forum komornik' rozpoczęty przez Anonymous, Maj 9, 2015.

  1. Anonymous

    Anonymous Guest

    witam,
    mój ojciec ma długi jest tego około 5-6 tys. zł, mieszka w moim domu,ja go utrzymuję, nie pracuje, sam niczego nie posiada oprócz tych długów.
    Komornik wezwał go na spotkanie celem informacji o jego majątku, w innym przypadku przyjedzie na adres wskazany czyli meldunek -do mnie i rozpocznie działania egzekucyjne. Nakazałam ojcu aby udał się do komornika i podał wszelkie informacje,( ojciec jest osobą uzależnioną i nie ufam mu, że załatwi sprawę).
    Proszę o informację, czy powinnam zgłosić się również do komornika i poinformować ,że ojciec przebywa u mnie tylko jako domownik.
     
  2.  
Wczytywanie...
Podobne Tematy - domownik komornika Forum Data
Zajecie konta przez komornika Forum dla zadłużonych Wrzesień 20, 2021
Ponowne zajęcie przez komornika. Forum komornik Styczeń 7, 2021
Bank wypowiedział umowę? Dostałeś nakaz zapłaty? Masz Komornika? Oddłużanie Maj 23, 2020
Spłata komornika czy zaległości i chwilówek ??? Jak wyjść z długów Kwiecień 1, 2020
Zajęcie salda bankowego przez komornika Zajęcie komornicze Październik 25, 2019

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie