jak niskie mogą byc potrącenia komronicze

Temat na forum 'Forum komornik' rozpoczęty przez Anonymous, Wrzesień 16, 2014.

  1. Anonymous

    Anonymous Guest

    Witam.wiem że zajęcie komronicze z tytułu wynagrodzenia za prace nie może być większe niż 50%,i to że pracodawca ustala jaka kwota będzie przekazywana na rzecz egzekucji.Mam pytanie,jaka najniższą kwote pracodawca może ustalić,czy są jakies "widełki"?..
     
  2.  
  3. Gregracious

    Gregracious New Member

    Re: jak niskie mogą byc potrącenia

    Nie rozumiem, co pracodawca ustala. komornik może zając 1/2 pensji, a w przypadku alimentów nawet 3/5 pensji, co do tego ma pracodawca? No oczywiście zależy ile zarabiasz, ale pracodawca nie ma z tym nic wspólnego
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - jak niskie mogą Forum Data
Hazard... czyli jak przegrać życie! Historie zadłużonych Listopad 28, 2020
Długi na 130 tysięcy, jak zmniejszyć raty Forum dla zadłużonych Listopad 19, 2020
Jak wyjść z Zadluzenia, czy ktoś jest mi w stanie pomóc Forum dla zadłużonych Listopad 12, 2020
Jakieś wskazówki/rady? Jak wyjść z długów Wrzesień 25, 2020
Banki ,chwilówki brak opóźnien - jak wyjść z zadłuzenia? Jak wyjść z długów Sierpień 17, 2020

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie