Komornik a współwłaściciel samochodu

Temat na forum 'Forum komornik' rozpoczęty przez Anonymous, Sierpień 21, 2014.

  1. Anonymous

    Anonymous Guest

    Witam
    Czy komornik może mi zająć samochód gdy stane się jego współwłaścicielem Teraz jest zarejestrowany tylko na mnie, ale mam długi w US (nie zapłacony Vat) no i ZUS- ie Komornik mnie straszy że mi zajmie nieruchomość Ale jak "dodam" wsółwłaściciela to mi chyba auta nie ruszy?? Proszę o podpowiedzi
     
  2.  
  3. Anonymous

    Anonymous Guest

    Muszę cię zmartwić... może zabrać niestety takie mamy chore prawo w Polsce :evil:
     
  4. strazmieszkaniowa

    strazmieszkaniowa New Member

    Komornik już wielokrotnie sprzedawał udział w samochodzie leasingowym. Pytanie czy wierzyciel nie zrobi skargi pauliańskiej. I cofnie sprzedaż.

    Jest dużo ryzyka w tym
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Komornik współwłaściciel samochodu Forum Data
Współwłaściciel samochodu, czy komornik moze go zająć? Forum komornik Styczeń 31, 2014
Samochód-dwoch współwłaścicieli i dwóch różnych komorników. Co teraz? Forum komornik Grudzień 6, 2019
Czy komornik może zająć samochód jeśli mam współwłaściciela? Forum komornik Marzec 6, 2014
Zajecie konta przez komornika Forum dla zadłużonych Wrzesień 20, 2021
Spłacony dług, a komornik nadal zajmuje konta Zajęcie komornicze Sierpień 13, 2021

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie