Czy idzie napisać pismo do banku o ugode na mniejsze raty?

Temat na forum 'Forum komornik' rozpoczęty przez Anonymous, Wrzesień 30, 2015.

  1. Anonymous

    Anonymous Guest

    Witam
    Mam nastepujacy proble.
    Rok temu wzialem pozyczke z ferratum bank rata 420 zl. na 12 miesiecy.
    2 miesiace temu stracilem prace i do dnia dzisiejszego pozostaje bez.(od listopada podjemuje prace)
    Dlug zostal skierowany do firmy windykacyjnej ,dzwonilem do nich ze aktualnie nie mam pieniedzy na splate zaleglych rat 950zl
    i ze moge wplacac co miesiac 200 zl a po otrzymaniu pracy nadplace zalegle pieniadze lub bd splacac raty z opoznieniem i splace wszystko z odsetkami.
    Pan z windykacji oznajmil ze nie mam takiej mozliwosci jedyna opcja to splacic od razu 950 zl i na nic innego sie nie zgadza.Straszyl mnie komornikem.
    Czy idzie napisac jakies pismo do tego banku o ugode na mniejsze raty? Pan z windykacji powiedzial mi ze sie nie zgodza na zadna ugode i jeszcze na mnie nakrzycza.
    Czy jesli sprawa trafi do komornika bede mogl jemu splacac to w ratach np po 200-300 zl?
     
  2.  
  3. Wojtek

    Wojtek New Member

    Re: Komornika pozyczka

    Rany boskie, ile razy można pisać? NIE ROZMAWIA SIĘ Z WINDYKATOREM. Windykator to taki syf na ciele, który należy wyrżnąć żelastwem. Każ windyktorowi gonić się jak przylizie a jak nie będzie się gonić to dzwoń na policję !

    Żeby w XXI wieku mówić takie truizmy. Pisz do wierzyciela czyli do banku a jak przyjdzie windykator to każ mu leźć na drzewo a jak nie polizie to dzwoń po policje albo poszczuj psami.

    I to wszystko w temacie
     
  4. Anonymous

    Anonymous Guest

    Doskonała porada, autor na pewno podziękuje, jak zamiast 950 zapłaci blisko 2000 na etapie komorniczym, a jak wiadomo - ferratum chodzi do komornika
     
  5. Zdesperowana

    Zdesperowana New Member

    Po pierwsze, jeżeli będziesz płacił po 200 złotych, a później nadpłacisz, to nic Ci nie zrobią.

    Po drugie, Ferratum tak szybko do komornika sprawy nie przekaże, bo najpierw musi mieć nakaz. To jednak trochę trwa, bo od momentu przekazania sprawy do sądu nawet 2-3 miesiące.

    Głowa do góry i płać ile możesz.

    Windykatora nie słuchaj.
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Czy idzie napisać Forum Data
Czy możliwa jest kara za brak aktualizacji przy chwilówce Chwilówki Maj 30, 2021
Proszę przeczytaj Historie zadłużonych Grudzień 2, 2020
Kredyt Inkaso - czy dług jest przedawniony ? Forum windykacja Listopad 29, 2020
Mam 10 tys długu za czynsz pomocy Forum dla zadłużonych Listopad 29, 2020
Hazard... czyli jak przegrać życie! Historie zadłużonych Listopad 28, 2020

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie