firma dostala pismo o zajeciu komorniczym mojej wyplaty

Temat na forum 'Forum komornik' rozpoczęty przez Anonymous, Sierpień 26, 2015.

  1. Anonymous

    Anonymous Guest

    Witam. Moja sprawa wyglada tak..pracuje na umowe zlecenie mam 6 zl na h..25 sierpnia firma dostala pismo o zajeciu komorniczym mojej wyplaty..komornik zazadal calosc choc jest to moje jedyne zrodlo utrzymania..chcialam zapytac czy zajecie liczy sie od dnia jej wplyniecia czy za caly miesiac moze zabrac mi wyplate?wyplaty mam 10tego kazdego miesiaca..
     
  2.  
  3. Anonymous

    Anonymous Guest

    Re: Pomocy!!

    Witam Serdecznie

    Uprzejmie proszę zapoznać się ze stroną loyalinvest.eu
    Jest to firma oddłużeniowa , tam Pani pomogą , nie wpychając w kredyty.
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - firma dostala pismo Forum Data
Firma Poligraficzna potrzebuje pożyczki do nowej inwestycji na maszynę spłata 4-6 miesięcy. Pożyczki prywatne Luty 20, 2020
Jaka firma windykacyjna Firmy windykacyjne Opinie Luty 4, 2020
Stary dług a firma windykacyjna/ugoda Forum windykacja Marzec 27, 2019
Firma, która pomaga wyjść z długów i dostaje kasę za sukces Forum dla zadłużonych Luty 16, 2018
Ugoda z firmą widykacjną Forum dla zadłużonych Grudzień 10, 2017

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie