problem z komornikiem (sprawa zajętych rzeczy)

Temat na forum 'Forum komornik' rozpoczęty przez Anonymous, Marzec 15, 2015.

  1. Anonymous

    Anonymous Guest

    Witam, komornik zabezpieczył mienie w postaci komputerów, biurek, sof skórzanych, lodówkę itd . Przegrałem prawę w sądzie więć wierzyciel karze to licytować. Są to rzeczy z mjej firmy która a dzięń dzisiejzy już nie istnieje. Jestem dozorcą tych rzeczy ale nie stać mnie na wynajem biura i przetrzymywania tego. właciciel biura każe to zabrać a ja nie mam gdzie!! jak uwolnić swoją osobę z bycia dozorcą tych rzeczy? Ja chcę żeby wierzyciel to zlicytował ale jak mam się tego pozbyć i gdzie to odwieżć/ przenieść- ja nie dysponuje miejscem do przetrzymania. Proszę Was o pomoc.
     
  2.  
Wczytywanie...
Podobne Tematy - problem komornikiem (sprawa Forum Data
Problemy z komornikiem.Proszę o pomoc. Jak wyjść z długów Kwiecień 14, 2017
Problemy z komornikiem Zajęcie komornicze Wrzesień 16, 2015
problem z komornikiem Forum dla zadłużonych Lipiec 10, 2014
mam problem z długami chwilówki Forum dla zadłużonych Luty 1, 2021
mam problem ze spłatą chwilówek Jak wyjść z długów Styczeń 6, 2021

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie