rzeczy dzieci

Temat na forum 'Forum komornik' rozpoczęty przez Anonymous, Maj 25, 2015.

  1. Anonymous

    Anonymous Guest

    Mam na plecach komornika. Z mężem mam rozdzielność. Czy komornik może zabrać rzeczy dzieci typu prezenty od babci i dziadka (gotówka, sprzęt do gier)? Powinnam prosić teściów o imienne rachunki na prezenty? Nie chcę,żeby dzieci płaciły za moje długi.
     
  2.  
Wczytywanie...
Podobne Tematy - rzeczy dzieci Forum Data
Proszę przeczytaj Historie zadłużonych Grudzień 2, 2020
Organ właściwy do prowadzenia egzekucji z rzeczy ruchomej wg kkw: komornik czy sąd? Forum komornik Październik 28, 2015
długi, przemoc, prosze o pomoc, ratunek dla dzieci Forum dla zadłużonych Grudzień 2, 2020
Mąż zostawił mnie z długami samą z dwójką dzieci bez środków do życia Jak wyjść z długów Wrzesień 5, 2016
alimenty dla wybranych dzieci Forum dla zadłużonych Sierpień 10, 2016

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie