Zapetlilem sie w dlugach totalnie, mam do splaty ponad 100 tys

Temat na forum 'Konsolidacja dla zadłużonych' rozpoczęty przez szymborek, Kwiecień 7, 2014.

  1. szymborek

    szymborek New Member

    Dzien dobry swego czasu zaciagnelem kredyty gotowkowe i wszystko bylo swietnie do czasu gdy nie starcilem dobrze platnej pracy, przez rok udawalo mi sie jeszcze je splacac gdy bylem bezrobotny, ale pracy nadal nie bylo, wiec pokusilem sie o zalozenie dzialalnosci nie bylo szans na dofinansowanie wiec pozyczylem troche od rodziny, no i teraz zapetlilem sie w tych dlugach totalnie mam do splaty w bankach ok. 100 tys, no i u rodziny ok. 50 tys, postawilem wszystko na jedna karte i narobilem sobie klopotow bo pieniadze wlozone w sklep nie zwracaja sie tak szybko jak oczekiwalem z tego tez powstaly male zaleglosci w splatach nie sa powyzej 90 dni, ale wpisy w bik-u sa i nikt nie chce mi pozyczyc takiej sumy, wydaje miesiecznie ok. 9000 zl ale jest to nie udokumentowane w dzialalnosci, chcialbym to wszystko upozadkowac i placic mniej, posiadamy z zona mieszkanie wlasnosciowe ale ono jest ze sluzebnoscia dla babci 86 letniej, nikt nie chce tego pod zastaw, a rozmowa z babcia na ten temat nie wchodzi w gre, zona zarabia ok 2000 na reke, tez nikt nie chce jej dac takiego kredytu, moze ktos z forumowiczow bedzie mial jakis pomysl na rozwiazanie tej sytuacji.
     
  2.  
  3. morka

    morka New Member

    Re: jak to wszystko rozwiazac

    A próbowałeś pożyczyć pieniądze u inwestora prywatnego? Myślę, że byłoby to dobrym rozwiązaniem. Inwestorzy na ogół nie sprawdzją BIK, a także mają dosyć tanie odsetki. Myślę, że to byłoby to!
     
  4. KNT

    KNT New Member

    Spróbuj sprzedać mieszkanie komuś kto uzna zakup mieszkania jako lokatę kapitału. Po wygaśnięciu służebności osobistej taki ktoś będzie mógł odzyskać środki. Nawet jeśli na nieruchomości widnieją już jakieś niepokojące wpisu nie będzie to całkowitą przeszkodą.
     
  5. Navas

    Navas New Member

    Kwota wysoka, ale nie zaporowa, Idea Expert np. wiem, że do 200 tys. pomaga załatwić nawet. Z rozkładem do 10 lat. Możesz spróbować tam - jak mają oferty z kilku banków, to może któraś będzie odpowiadać i też będziesz się na nią w stanie załapać.
     
  6. szymek1981

    szymek1981 New Member

    jeśli szukasz prywatnego inwestora wejdz na pozyczki-pozabankowe.pl firma pośredniczy w udzielaniu pożyczek od osób prywatnych
     
  7. lady

    lady New Member

    jak skontaktowac sie z ta firma *?
     
  8. maciejx5

    maciejx5 New Member

    Odezwij się do jakiejś firmy windykacyjnej, np Kruk windykuje osoby z dużymi długami i dogadasz się na spłatę
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Zapetlilem sie dlugach Forum Data
Długi na 130 tysięcy, jak zmniejszyć raty Forum dla zadłużonych Listopad 19, 2020
Posiadasz nakaz zapłaty? Komornikowi nie udało się ściągnąć należności? Zajęcie komornicze Wrzesień 2, 2020
Szukam prywatnej osoby, która udzieli pożyczki 20000 na 48 miesięcy Pożyczki prywatne Luty 25, 2020
Firma Poligraficzna potrzebuje pożyczki do nowej inwestycji na maszynę spłata 4-6 miesięcy. Pożyczki prywatne Luty 20, 2020
Jak uwolnić sie od długu w Citi Banku ? Historie zadłużonych Styczeń 11, 2020

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie