Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

Zapetlilem sie w dlugach totalnie, mam do splaty ponad 100 tys

Konsolidacja kredytów dla osób zadłużonych - sprawdź czy masz szansę połączyć swoje kredyty w jeden kredyt konsolidacyjny i wyjść z długów, nawet gdy masz zły BIK i opóźnienia. Konsolidacja bez hipoteki jak i z zabezpieczeniem.

Zapetlilem sie w dlugach totalnie, mam do splaty ponad 100 tys

Postprzez szymborek » 7 kwi 2014, o 06:47

Dzien dobry swego czasu zaciagnelem kredyty gotowkowe i wszystko bylo swietnie do czasu gdy nie starcilem dobrze platnej pracy, przez rok udawalo mi sie jeszcze je splacac gdy bylem bezrobotny, ale pracy nadal nie bylo, wiec pokusilem sie o zalozenie dzialalnosci nie bylo szans na dofinansowanie wiec pozyczylem troche od rodziny, no i teraz zapetlilem sie w tych dlugach totalnie mam do splaty w bankach ok. 100 tys, no i u rodziny ok. 50 tys, postawilem wszystko na jedna karte i narobilem sobie klopotow bo pieniadze wlozone w sklep nie zwracaja sie tak szybko jak oczekiwalem z tego tez powstaly male zaleglosci w splatach nie sa powyzej 90 dni, ale wpisy w bik-u sa i nikt nie chce mi pozyczyc takiej sumy, wydaje miesiecznie ok. 9000 zl ale jest to nie udokumentowane w dzialalnosci, chcialbym to wszystko upozadkowac i placic mniej, posiadamy z zona mieszkanie wlasnosciowe ale ono jest ze sluzebnoscia dla babci 86 letniej, nikt nie chce tego pod zastaw, a rozmowa z babcia na ten temat nie wchodzi w gre, zona zarabia ok 2000 na reke, tez nikt nie chce jej dac takiego kredytu, moze ktos z forumowiczow bedzie mial jakis pomysl na rozwiazanie tej sytuacji.
szymborek

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

Re: jak to wszystko rozwiazac

Postprzez morka » 7 kwi 2014, o 16:21

A próbowałeś pożyczyć pieniądze u inwestora prywatnego? Myślę, że byłoby to dobrym rozwiązaniem. Inwestorzy na ogół nie sprawdzją BIK, a także mają dosyć tanie odsetki. Myślę, że to byłoby to!
morka

Re: Zapetlilem sie w dlugach totalnie, mam do splaty ponad 100 tys

Postprzez KNT » 27 maja 2014, o 08:05

Spróbuj sprzedać mieszkanie komuś kto uzna zakup mieszkania jako lokatę kapitału. Po wygaśnięciu służebności osobistej taki ktoś będzie mógł odzyskać środki. Nawet jeśli na nieruchomości widnieją już jakieś niepokojące wpisu nie będzie to całkowitą przeszkodą.
KNT

Postprzez Navas » 29 cze 2014, o 22:46

Kwota wysoka, ale nie zaporowa, Idea Expert np. wiem, że do 200 tys. pomaga załatwić nawet. Z rozkładem do 10 lat. Możesz spróbować tam - jak mają oferty z kilku banków, to może któraś będzie odpowiadać i też będziesz się na nią w stanie załapać.
Navas

Postprzez szymek1981 » 13 lut 2015, o 17:51

jeśli szukasz prywatnego inwestora wejdz na dfi24 firma pośredniczy w udzielaniu pożyczek od osób prywatnych
szymek1981

Postprzez lady » 25 lut 2015, o 17:49

szymek1981 napisał(a):jeśli szukasz prywatnego inwestora wejdz na * firma pośredniczy w udzielaniu pożyczek od osób prywatnych
jak skontaktowac sie z ta firma *?
lady

Postprzez annasroka20 » 25 wrz 2017, o 12:28

https://dobrekredytowanie.pl/kredyty-dla-zadluzonych-gdzie-szukac-kredytowania/ Nie mówię, że każdemu ten poradnik może pomóc, ale być może warto poczytać? i skłonić się do spotkania z pośrednikiem? który na pewno znajdzie odpowiednie rozwiązanie w całej sytuacji.
annasroka20

Powrót do Konsolidacja dla zadłużonych