Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

Wpadłam w pętle chwilówek - pomocy

Konsolidacja kredytów dla osób zadłużonych - sprawdź czy masz szansę połączyć swoje kredyty w jeden kredyt konsolidacyjny i wyjść z długów, nawet gdy masz zły BIK i opóźnienia. Konsolidacja bez hipoteki jak i z zabezpieczeniem.

Wpadłam w pętle chwilówek - pomocy

Postprzez domi25 » 19 sty 2015, o 15:05

witam wpadłam w petle chwilówek.limit juz chyba wyczerpałam bo mam wszedzie.zaczeło sie niewinnie a teraz ma ok 25000tys długów.Szukam rozwiazania.Potrzebuje jednego duzego kredytu na spłate. jezeli ktos moze pomoc ma jakis pomysł jak z tego wyjsc prosze pisac.Juz po nocach spac nie moge. wiem ze sama jestem sobie winna.naet nie wiem kiedy to sie stało. prosze pisac dominikarutkowska@onet.pl
domi25

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

Re: Wpadłam w pętle chwilówek - pomocy

Postprzez franczeska » 26 mar 2015, o 11:12

Jak dla mnie trzeba zacząć oddłuzanie nie brać na siebie innych zobowiązań.
Restrukturyzować zadłużenie.
franczeska

Postprzez Danuta57 » 24 lip 2015, o 10:59

Witam przeczytałam ogłoszenie o pożyczkach prywatnych wpadłam w pętlę kredytową potrzebuje 8 000 tyś na spłatę chwilówek czy jest to możliwe proszę o pomoc pracuje i dodatkowy dochód to renta w sumie mam na rękę 1950
dana111.50@o2.p
Danuta57

Postprzez Meritum » 6 sie 2015, o 12:03

Danuta57 napisał(a):Witam przeczytałam ogłoszenie o pożyczkach prywatnych wpadłam w pętlę kredytową potrzebuje 8 000 tyś na spłatę chwilówek czy jest to możliwe proszę o pomoc pracuje i dodatkowy dochód to renta w sumie mam na rękę 1950
dana111.50@o2.p

Bez zabezpieczenia nikt nie pożyczy Pani nawet 8.000 zł. Zajmuję się pożyczkami oddłużeniowymi. Zasada jest następująca: spłacamy wszystkie zobowiązania, Klient winien mieć tylko jedną ratę. Bo tylko wtedy to ma sens.

Pytanie brzmi: ile ma Pani wszystkich swoich zobowiązań do spłaty oraz czy dysponuje Pani zabezpieczeniem? (poręczyciel / hipoteka) ?
Meritum

Postprzez dobrowolska » 20 cze 2017, o 12:46

Też miałam kiedyś problem z chwilówkami, takie są skutki nieumiejętnegpu o korzystanie z tego typu produktów finansowych.
dobrowolska

Postprzez Miroslaw » 9 sty 2018, o 11:25

Cześć, polecam firmę K&F Finanse. Pomogli mi skonsolidować chwilówki mimo moich wcześniejszych prób w bankach. Mi się nie udało przez 3 miesiące, oni pomogli mi w 2 tygodnie. Opłaty pobierają na sam koniec i tylko jeżeli się uda, więc nie ma żadnego ryzyka.
www.kf-finanse.pl
Pozdrawiam
Miroslaw

Powrót do Konsolidacja dla zadłużonych