czy warto w SOHO CREDIT

Temat na forum 'Kredyty bez BIKu' rozpoczęty przez kotka, Czerwiec 20, 2013.

  1. kotka

    kotka New Member

    Witam

    Zastanawiam się nad podjęciem kredytu w SOHO CREDIT.
    Czy możecie wyjaśnić mi czy się to po prostu opłaca?
    Jakie są warunki kredytowe tutaj??
     
  2.  
  3. Luska

    Luska New Member

    Powiem tak...warunki jak wszędzie, czyli na jednym taniej, na drugim drożej...trudno powiedzieć jaką mają teraz ofertę, bo to wciąż się zmianie, wciąż dochodzą promocje itp
     
  4. belzebub

    belzebub New Member

    Myślę że nie warto!!! Firma uchodzi za jedną z najdrozszych. Ma bardzo wysokie odsetki, więc jeśli jesteś dłużnikiem, jedynie pogłębisz swój dług..
     
  5. Ewelina

    Ewelina New Member

    Z tego co widziałam w żyrafa pożyczki jest taniej niż w soho. Może tam warto,.
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - czy warto SOHO Forum Data
Negocjacje długów online. Czy warto spróbować? Forum dla zadłużonych Listopad 25, 2017
Upadłość konsumencka czy warto? Forum dla zadłużonych Grudzień 20, 2015
Prywatny inwestor czy warto ryzykować? Pożyczki prywatne Wrzesień 26, 2015
1 mln. zł. zadłużenia, warto rozmawiać (czy ktoś ma pomysł...??) Forum dla zadłużonych Grudzień 23, 2014
Volkswagen Bank = czy warto negocjować? Negocjacje z bankami Styczeń 31, 2014

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie