Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

Na dowód czy są jeszcze pożyczki?

Gdzie można dostać tani kredyt bez sprawdzania historii kredytowej w BIK?

Na dowód czy są jeszcze pożyczki?

Postprzez Agata70 » 17 lip 2015, o 11:08

Witam.
Szukam szybkiego kredytu z minimum formalności najlepiej na dowód dla osoby zadłużonej . Interesują mnie pożyczki na dowód jedynie w bankach, wszelkie parabanki i chwilówki z góry odpadają.
Mam 2 kredyty po 3000 zł w pko i millenium. Teraz potrzebuję szybko min. 200 zł gotówki dlatego interesują mnie oferty na dowód. Peacuję mam stałe dochody na konto bankowe. Do jakich bankó mam się udać? Wiem , że na pewno EuroBank coś takiego miał. Czy są jeszcze inne banki?

Pozdrawiam
Agata70

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

pożyczki na dowód

Postprzez kicu » 6 sie 2015, o 11:33

W bankach jest cieżko o pożyczki na dowód. Pozostają chwilówki.
Pożyczka na dowód w chwilówkach to niestety to droga forma szybkiej pożyczki.
Pożyczki na dowód są dodatkowo tylko na małe kwoty i maksymalnie do 30 dni.
Składając wniosek o pożyczkę bez zaświadczeń oszczędzasz czas, ale trzeba pamiętać , że za to bardzo słono płacisz..
kicu

Re: pożyczki na dowód

Postprzez Meritum » 6 sie 2015, o 11:37

kicu napisał(a):W bankach jest cieżko o pożyczki na dowód. Pozostają chwilówki.
Pożyczka na dowód w chwilówkach to niestety to droga forma szybkiej pożyczki.
Pożyczki na dowód są dodatkowo tylko na małe kwoty i maksymalnie do 30 dni.
Składając wniosek o pożyczkę bez zaświadczeń oszczędzasz czas, ale trzeba pamiętać , że za to bardzo słono płacisz..

Obecnie za pomocą chwilówek najłatwiej wpaść w tzw. spiralę zadłużenia. Związku z powyższym
należy się 5 razy zastanowić, bo tak jak powiedział przedmówca, słono to kosztuje.

--
z wyrazami szacunku
MERITUM Ireneusz Miler
Centrum Oddłużeniowe
Meritum

Re: Na dowód czy są jeszcze pożyczki?

Postprzez itex94 » 4 wrz 2015, o 06:24

Mogę Ci polecić szybki kredyt w szybkim tempie na różnej wysokości kwoty tylko na jeden wniosek i przede wszystkim bez sprawdzania baz, zapoznaj się ze stroną www.pozyczki-bez-bik.pl.
itex94

Postprzez basia » 7 paź 2015, o 21:12

W bankach są na dowód pożyczki ale tylko przeważnie dla stałych klientów (w sensie mających w danym banku konto z wpływami) poczytaj sobie ten artykuł tutaj jest fajnie to wyjaśnione:
SZYBKI KREDYT BEZ ZAŚWIADCZEŃ (tzw. kredyt na dowód)
Oczywiście są też chwilówki na dowód np. kredito
PożyczkaNaDowód.org Kredyty na dowód
ale to lichwa i nie polecam, oprocentowanie gigantyczne i jak wspominali moi poprzednicy może pogrążyć.
basia

Postprzez norek » 1 lis 2015, o 09:48

W bankach nie ma już praktycznie pożyczek na dowód. Jeżeli jednak jesteś stałym klientem takiego banku, masz na jego rachunek przelewane wynagrodzenie to możesz dostać pożyczkę na dowód w tym sensie ze nie będą od Ciebie wymagać zaświadczenia o dochodach z zakładu pracy. Ale podkreślam, takie pożyczki są tylko dla stałych klientów. Jeśli chodzi o pożyczki pozabankowe - też na dowód gdzieniegdzie można dostać ale w takich parabankach najczęściej pożyczki wychodzą drożej.
norek

pożyczki na dowód w bankach

Postprzez big » 20 lis 2015, o 16:31

Bez zaświadczeń o dochodach można próbowac dostać pożyczkę w banku wktórym mamy konto i wpływy. Dla nowych klientów pożyczki na dowód w bankach nie istnieją.
big

Postprzez big » 23 lis 2015, o 12:46

Chwilówek na dowód radzę unikać bo to prosty krok do pętli chwilówkowej. Zawsze w pierwszej kolejności radze pytać o pożyczkę bank w którym mamy konto.
big

Postprzez mikolow » 29 gru 2015, o 16:33

W skoku można było dostawać kilkanaście lat temu teraz nie wiem jak jest ale wydaje mi się że z tym nie powinno być większych problemów.
mikolow

Postprzez big » 14 mar 2016, o 15:07

Placówki serwisów pożyczek społecznosciowych mogą być sposobem na zainteresowanie szczególnych grup potencjalnych klientów finansowaniem poza systemem bankowym. Osoby starsze, które rzadko korzystają z komputera i Internetu, wcześniej nie miały szansy zaciągnąć pożyczki od innej osoby prywatnej w formie social lendingu. Przy pomocy punktów stacjonarnych będzie to jak najbardziej możliwe. Dlatego też zejście serwisów pożyczek społecznościowych do stacjonarnych punktów może ożywić branżę social lendingu, która dziś na rynku finansowym pozostaje branżą niszową.
big

Następna strona

Powrót do Kredyty bez BIKu