Pozyczka na PIT

Temat na forum 'Kredyty bez BIKu' rozpoczęty przez Sylwiaa9, Styczeń 8, 2014.

  1. Sylwiaa9

    Sylwiaa9 New Member

    Potrzebujesz pilnie gotówki? Masz nieprzewidziane wydatki?
    Cenisz sobie minimum formalności i dostosowanie się do Twoich potrzeb? Jeśli tak, to nasza oferta powstała specjalnie
    dla Ciebie!
    Wystraczy Pit i dowod osobisty.
    Nie masz zdolnosci kredytowej?Masz komornika?
    Kliknij po kredyt...



    Zapraszamy.
     
  2.  
  3. x8piotr

    x8piotr New Member

  4. reflinsm1

    reflinsm1 New Member

    prosze o info w sprawie pozyczki na pit na magda_m23@wp.pl czy to jest bez sprawdzania baz? dziekuje
     
  5. fizjo

    fizjo New Member

    Proszę o informacje na maila winlozo.sa@onet.pl odnośnie procedur związanych z uzyskaniem pożyczki na PIT. Jest to bardzo ciekawy temat dla mnie.
     
  6. Janka

    Janka New Member

    Witam..dostanę jakies informacje dot pożyczki na pit?Jak wygląda sprawa z umową w pracy? Proszę o kontakt, jeżeli ktoś może podpowiedzieć jakioeś rozwiązanie...letstalk@onet.pl
     
  7. Janusz

    Janusz New Member

    Pożyczka pozabankowa tu pasuje. może nawet nie wymagać PITU, choć może być nie najtańsza. Trzeba lepiej poznać całą sytuację.
     
  8. luiza089

    luiza089 New Member

    to w ogóle istnieją pożyczki na PIT, a jeśli takiego nie posiadamy to da się dostać pożyczkę w inny sposób?
     
  9. Beata1972

    Beata1972 New Member

    Proszę o informację mam 320 punktów w bik i potrzebuję kredytu do 40 tys pozabankowego.Tel.501217527
     
  10. pnikonion

    pnikonion New Member

    pozyczka 40 tys zł na najdłuższy możliwy okres z opcją wcześniejszej spłaty proszę o szybki kontakt pnikonion@gmail.com ,pozdrawiam
     
  11. NoBa

    NoBa New Member

    Szanowni Państwo.

    Jestem zainteresowany ofertą j.w. Kwota pożyczki 30 tyś zł z dopasowanym okresem kredytowania, na okres 48-60 miesięcy. Posiadam stałe źródło dochodu. Nie mam zabezpieczenia, ale weksel i umowę cywilnoprawną podpisze jeżeli wszystko będzie jasne i klarowne. Proszę o poważne potraktowanie i odpowiedź w kwestii oferty dla mnie. Nie ukrywam, że zależy mi na czasie.

    Kontakt: wrobackii@gmail.com
     
  12. justynajp1

    justynajp1 New Member

    Pożyczka na PIT? No nie wiem... jeśli chodzi o pożyczki na mniejszą kwote to sprawdzcie feniko. Ja brałam 1000 na sylwestra dla mnie i męża i było w porządku. Wole jednak zaufane firmy :)
     
  13. Alex37

    Alex37 New Member

    Witam. Pilnie potrzebuje pożyczki 4000zl na okres spłaty 6 miesiecy. Posiadam rozliczony PIT proszę o kontakt na adres xaralex80@gmail.com
     
  14. Marek211

    Marek211 New Member

    Tu macie pozabankową pożyczkę na PIT. Nie są wymagane żadne zaświadczenia
    http://naszakobieca.strefa.pl/pozyczka_na_pit.html
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Pozyczka PIT Forum Data
Pożyczka na Kryptowaluty Bitcoin Kredyty bez BIKu Maj 28, 2022
pozyczka Pożyczki prywatne Czerwiec 7, 2021
Pożyczka ratalna na 2k Udzielę pożyczki Styczeń 11, 2021
Pożyczka ratalna na 2k Pożyczki prywatne Styczeń 11, 2021
Pożyczka ratalna Jak wyjść z długów Styczeń 11, 2021

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie