Przepisałem dom za 500.000 na dzieci, jedno nieletnie. Potrzebuję 100.000

Temat na forum 'Kredyty bez BIKu' rozpoczęty przez Invictus, Marzec 25, 2015.

  1. Invictus

    Invictus New Member

    Przepisałem dom z basenem (woj. Wlkp) na dwójkę dzieci, w tym jedno nieletnie (15 lat) potrzebuję szybką pożyczkę na start biznesu (pełnoletnie dziecko może wystawić weksel. Nie mam czasu czekać na zgodę sądową, bo biznes jest do zrobienia tu i teraz. Przepisywanie udziału nie wchodzi w grę, jedynie zadłużenie na weksel pełnoletnie dziecko posiadającego połowę nieruchomości. Poważne osoby proszę o kontakt pod nr. pięćset pięćset dziesięć 509 w godzinach 7-24. Oferuję spłatę do roku i dobry procent.
     
  2.  
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Przepisałem dom 500 Forum Data
Długi, komornicy, chwilowki, przemoc w domu. Jak wyjść z długów Grudzień 2, 2020
Zawiadomienie o posiedzieniu sądu w sprawie SVEA Ekonomi Forum dla zadłużonych Lipiec 1, 2019
Nie odbieram telefonu nie wpuszcza do domu jedynie odbieram meile Forum windykacja Grudzień 4, 2018
Postanowiłam świadomie przerwać pętlę chwilówek i nie wiem, jak to dalej zrobić. Jak wyjść z długów Marzec 12, 2018
Długi i bezdomność. Forum dla zadłużonych Styczeń 15, 2018

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie