Czy w Alior bank przy kredycie oddłużeniowym można dostać gotówkę na dowolny cel?

Temat na forum 'Kredyty oddłużeniowe' rozpoczęty przez klosz45, Marzec 7, 2014.

  1. klosz45

    klosz45 New Member

    Słyszałem, że jeśli zaciągamy kredyt oddłuzeniowy w Alior Banku mamy takze możliwość dostanie gotówki na dowolny cel. Czy jest to prawda? ile moża dostać tej gotówki?
     
  2.  
  3. batman

    batman New Member

    tak , jesli zaciagasz kredyt oddłuzeniowy możesz w Alior Bank dostać pożyczkę na dowolny cel. Nie jest to jednak pożyczka wysoka, ponieważ ma ona kwotę 1000 zł, jednakze dla osoby która nie ma płynności to sporo, więc myślę ze warto:)
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Czy Alior bank Forum Data
Czym wyróżnia się kredyt oddłużeniowy w Alior Bank Kredyty oddłużeniowe Marzec 6, 2014
Czy możliwa jest kara za brak aktualizacji przy chwilówce Chwilówki Maj 30, 2021
Proszę przeczytaj Historie zadłużonych Grudzień 2, 2020
Kredyt Inkaso - czy dług jest przedawniony ? Forum windykacja Listopad 29, 2020
Mam 10 tys długu za czynsz pomocy Forum dla zadłużonych Listopad 29, 2020

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie