Na ile lat możemy zaciągnąć kredyt oddłuzeniowy w Alior Bank?

Temat na forum 'Kredyty oddłużeniowe' rozpoczęty przez batman, Marzec 6, 2014.

  1. batman

    batman New Member

    witam

    mam problem ze spłatą dotychczasowych należności. W sumie jest tego 17 800 zł. Nie bardzo mogę spłacić bo nie mam wystarczajacych dochodów. Na ile mogę zaciagnąć kredyt w Alior Banku? Na jak długi termin mogę to zrobić?
     
  2.  
  3. batman

    batman New Member

    W Alior Bank masz możliwosć konsolidacji kredytów do 150 tys. zł bez zabezpieczenia na okres 10 lat.Myślę więc że to bardzo przystępna oferta, która może pomóc jesli jesteś dłuznikiem/
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - ile lat możemy Forum Data
Zapetlilem sie w dlugach totalnie, mam do splaty ponad 100 tys Konsolidacja dla zadłużonych Kwiecień 7, 2014
Komornik - jak wygląda kolejność i ile mam czasu? Forum komornik Luty 21, 2020
Splacilem dług do wierzyciela a komornik. POMOCY Forum komornik Czerwiec 7, 2019
Ile punktów BIK do kredytu ? BIK Luty 12, 2019
Nie odbieram telefonu nie wpuszcza do domu jedynie odbieram meile Forum windykacja Grudzień 4, 2018

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie