blokada konta i otwarcie nowego

Temat na forum 'Zajęcie komornicze' rozpoczęty przez Anonymous, Październik 23, 2014.

  1. Anonymous

    Anonymous Guest

    Witam, miałam zablokowane konto przez komornika, wykorzystałam kwotę wolną od potrąceń i zamknęłam konto. Wiem że gdy komornik szukał to pismo o blokadę konta poszło do różnych banków. W związku z tym mam pytanie, czy jak teraz będę chciała otworzyć konto w innym banku który kiedyś dostał informację o zajęciu to od razu rachunek zostanie zajęty czy muszą powiadomić komornika o otwarciu rachunku??
     
  2.  
  3. ANTYWINDYKA

    ANTYWINDYKA New Member

    Ani nie będzie zajęte, ani bank nie powiadomi o tym fakcie komornika.
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - blokada konta otwarcie Forum Data
Blokada konta Zajęcie komornicze Luty 6, 2019
Blokada konta osobistego na które konto wpływają jedynie alimenty na mojego syna Forum dla zadłużonych Lipiec 31, 2016
Blokada komornicza na koncie a wpływy alimentacyjne Forum dla zadłużonych Październik 13, 2020
Blokada na koncie Zajęcie komornicze Sierpień 18, 2020
Komornik + blokada rachunku bankowego Zajęcie komornicze Luty 6, 2015

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie