czy komornik może zapukać do mojej mamy i coś zabrać

Temat na forum 'Zajęcie komornicze' rozpoczęty przez andrzej123418, Styczeń 31, 2014.

  1. andrzej123418

    andrzej123418 New Member

    witam,a czy komornik może zapukać do mojej mamy i coś zabrać jeżeli na ten adres przychodzą do mnie korespondencje a nie jestem tam zameldowany
     
  2.  
  3. ANTYWINDYKA

    ANTYWINDYKA New Member

    Re: komornik

    W zasadzie nie, ale teoretycznie może ZAJĄĆ, a nie zabrać. Zresztą, to już nie te czasy, że komornik wpada i zajmuje np. telewizor. Żadna wartość w dzisiejszych czasach.
    Ale co do zasady, to komornik nie powinien nawet się tam zjawić.
    Napisz może, kto jest wierzyciel. Może uda się coś sensownego w tej materii pomyśleć.
     
  4. andrzej123418

    andrzej123418 New Member

    Re: komornik

    kwota to 20000 zł
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - czy komornik może Forum Data
czy komornik moze zabrac sprzety Forum komornik Luty 22, 2018
komornik czy może.... pomóżcie!!! Forum dla zadłużonych Styczeń 6, 2018
Czy komornik może zająć dom za zaległe elimenty syna Zajęcie komornicze Lipiec 6, 2017
Czy komornik egzekwując należności dla chwilówek może zająć dom? Forum dla zadłużonych Styczeń 18, 2017
czy komornik może zająć środki na koncie mojego syna-jestem pełnomocnikiem do tego konta Zajęcie komornicze Styczeń 11, 2017

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie