Czy u komornika dowiem się na jaką kwotę były mąż ma zobowiązania?

Temat na forum 'Zajęcie komornicze' rozpoczęty przez Anonymous, Maj 22, 2013.

  1. Anonymous

    Anonymous Guest

    Czy u komornika dowiem się na jaką kwotę były mąż ma zobowiązania? Tzn. komu i ile? Ja nie jestem w stanie tego sama sprawdzić.
     
  2.  
  3. Anonymous

    Anonymous Guest

    Dzieci się dowiedzą jeśli sprawy są u komornika.
     
  4. borek

    borek New Member

    Tak, najbliższa rodzina może sprawdzić takie dane. Najczęściej informacje te udzielane są właśnie dzieciom.
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Czy komornika dowiem Forum Data
Spłata komornika czy zaległości i chwilówek ??? Jak wyjść z długów Kwiecień 1, 2020
prośba o pomoc oddalenie skargi na czynności komornika pomocy Zajęcie komornicze Sierpień 14, 2017
Konto wolne od zajęć komornika - czy to możliwe? Forum komornik Maj 17, 2017
Czy potrzebuję komornika aby złożyć wniosek o egzekucję? Forum windykacja Kwiecień 13, 2017
Czy jest szansa by pieniądze od komornika wróciły z powrotem na moje konto Zajęcie komornicze Luty 13, 2016

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie