nowe zajecia komornicze

Temat na forum 'Zajęcie komornicze' rozpoczęty przez tomekpie, Wrzesień 9, 2016.

  1. tomekpie

    tomekpie New Member

    witam wszystkich. wczoraj weszly nowe prawa komornika i pomoce dla dluznika, o pomocy mysle tu o wprowadzeniuwolnej kwoty miesiecznej w miejsce jednorazowe kwoty wolnej. i tu moje pytanie mam komornikow na koncie na kwote 15 tys. zauwazylem jednak ze w pko zwolnili mi miesieczna kwote wolno. niestety w mbanku tego nie zrobili twierdzac ze to obowiazuje dla zajec po 08.09 . czyli na chlopski rozum musze splacic stara zaleglosc aby moc korzystac z wolnej kwoty miesiecznej . Czy rozumowanie mbanku jest prawidlowe?
     
  2.  
Wczytywanie...
Podobne Tematy - nowe zajecia komornicze Forum Data
Firma Poligraficzna potrzebuje pożyczki do nowej inwestycji na maszynę spłata 4-6 miesięcy. Pożyczki prywatne Luty 20, 2020
Zwrot prowizji z tytułu przedterminowej spłaty pożyczki/kredytu Forum dla zadłużonych Grudzień 17, 2019
Prezydent podpisał nowelizacje ustawy o upadłości Forum dla zadłużonych Wrzesień 12, 2019
nowe miejsce pracy, a informacja dla mojej byłej Zajęcie komornicze Kwiecień 8, 2019
Nowe ustawy o komornikach Zajęcie komornicze Marzec 7, 2018

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie