Problemy z komornikiem

Temat na forum 'Zajęcie komornicze' rozpoczęty przez gaja, Wrzesień 16, 2015.

  1. gaja

    gaja New Member

    Witam mam problem z komornikiem. Jestem winna 8 tys urzedowi skarbowemu. Komornikowi powiedzialam, ze bede przelewac co tydzien ile tylko bede miala, ale on sie na to nie zgadza bo chce pieniadze to reki. Wplywy na konto sa ok 3 tys miesiecznie. Poprzedni komornik jak zapomnialam o podatku to sciagnal naleznosc z banku i juz, teraz jest inny i za nic nie moge sie z nim dogadac, chce zabierac utarg caly ze sklepu i najlepiej jakbym dodatkowo tysiac co piatek mu przynosila. Dodam jeszcze ze pare lat temu mialam z nim zatarg - calosc zadluzenia przelalam na konto skarbowki a nie jemu do reki, wkurzyl sie niesamowicie
     
  2.  
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Problemy komornikiem Forum Data
Problemy z komornikiem.Proszę o pomoc. Jak wyjść z długów Kwiecień 14, 2017
wysoka ocena BIK problemy w bankach Forum dla zadłużonych Sierpień 5, 2019
Problemy z restrukturyzacją w PKO Negocjacje z bankami Lipiec 17, 2019
Jak rozwiazać problemy pomocy Forum dla zadłużonych Październik 2, 2017
Mam problemy finasowe z którymi nie mogę sobie poradzić Forum dla zadłużonych Lipiec 20, 2017

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie