Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

Zajęcie komornicze, jak wypłacić pieniądze?

Wszystko o zajęciach komorniczych wynagrodzeń, kont bankowych, ruchomości i nieruchomości. Licytacja i egzekucja komornicza krok po kroku.

Zajęcie komornicze, jak wypłacić pieniądze?

Postprzez Sii » 22 lut 2017, o 18:01

Proszę o poradę, na rachunku jest zajęcie komornicze przez dwóch komorników. Spłata z tytułu egzekucyjnego pobierana jest tylko przez jednego komornika.Na konto wpływa świadczenie z ZUS ok 200 zł i są to jedyne środki do życia.Komornik pobierana sobie co miesiąc kwotę 200 zł. W banku pieniędzy nie można wypłacić,ponieważ bank chce pismo o uchyleniu zajęcia komorniczego,a żaden z tych komorników takiego uchylenia oczywiście nie wystawi.W jaki sposób można dokonać wypłaty tych pieniędzy z rachunku, jeśli jest to jedyne źródło dochodu i co zrobić? jeśli komornik pobiera całość wpływu, bo chyba takiego prawa nie ma.Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
Sii
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 lut 2017, o 17:42

Re: Zajęcie komornicze, jak wypłacić pieniądze?

Postprzez Adwokaci » 16 cze 2017, o 15:32

Dzień Dobry

My nie jesteśmy jakąś firemką, która próbuje pomóc klientom, my jako adwokaci i radcowie prawni, prawie od 20 lat, a dokładnie prawie 18 lat!, skutecznie realizujemy pomoc prawną, czyli świadczymy usługi prawnicze, w specjalności: wstrzymywanie licytacji, egzekucji- ugody pozasądowe lub sądowe z wierzycielami z umorzeniem części należności oraz wydłużonym okresem spłaty należności umownych, wobec wierzycieli: banki, skok-i, firmy pożyczkowe oraz leasingowe a także wszelcy inni wierzyciele. Tworzymy ochronę prawną dłużników a dla wierzycieli, zamiast bezskuteczności egzekucji, zapewniamy stałe i racjonalne raty zobowiązań od klientów.

My każdej osobie, która przyjedzie do Naszej centrali, jesteśmy wstanie się okazać tysiącami umów ugód notarialnych, sądowych oraz ,, zwykłych” które skutecznie zrealizowaliśmy przez prawie 20 lat, Czy jest choćby druga taka firma, kancelaria prawnicza w Polsce?. Jeśli są poza tym co próbują i raczkują, chętnie zapoznamy się ze skutkami ich pracy w postaci, postaci podobnych do Nas realizacji, czyli tysięcy ugód ugód Naszych klientów, tj. osób indywidualnych, spółek z.oo, spółek akcyjnych, komandytowych, skarbu państwa, gospodarstw rolnych, firm zagranicznych z UE oraz w kilkunastu przypadkach z USA. Dane są poufne ale na przedstawienie bez możliwości kopiowania w większości przypadków posiadamy zgodę w/w na okazanie się efektami Naszej pracy, specjalizacji realizowanej skutecznie od prawie 20 lat, na terenie całego kraju.

My nie próbujemy... my realizujemy.. takie sprawy....

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu
adwokaci@interia.eu lub 22/100-43-67, 508-281-923
Adwokaci
 
Posty: 16
Dołączył(a): 16 cze 2017, o 15:12


Powrót do Zajęcie komornicze 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników