jak wyjsc z petli kredytowej

Temat na forum 'Negocjacje z bankami' rozpoczęty przez drops, Wrzesień 22, 2013.

  1. drops

    drops New Member

    mam okolo 650000 tys dlugu.Miesiecznie place 20000tys a dochodu mam okolo 2000 tys czy mozna jeszcze z tego jakos wyjsc.jesli ktos mi moze pomoc prosze o kontakt. Moj numer telefonu 666999163
     
  2.  
  3. jablko

    jablko New Member

    Może spóbuj w parabanku? Jeśli bank nie udzieli ci kredytu tam nie sprawdzają BIK, więc masz szansę.
     
  4. kobra

    kobra New Member

    Ja uważam, że inwestor prywatny to bardzo dobra oferta dla osób zadłuzonych. Pożyczkę dostaniesz bez BIk i bez sprawdzaniA historii.
     
  5. drwal110

    drwal110 New Member

    Długi są ogromne. Kwota 2 tysięcy zarobku jest nikła, toteż najlepszym wyjściem faktycznie byłaby prywatna pożyczka, a w przeciwnym razie ogłoszenie bankructwa.
     
  6. nermal15

    nermal15 New Member

    Wchodzi w grę jedynie jakaś prywatna pożyczka, gdyż w tej sytuacji trudno mówić o jakimkolwiek dogadywaniu się z bankiem.
     
  7. belzebub

    belzebub New Member

    Macie rację, nie ma szans aby mozna było się z bankiem jakość dogadać. Zostaje albo ogłoszenie upadłosci, albo pożyczka prywatna.
     
  8. kosman18

    kosman18 New Member

    W tej sytuacji proponowałbym zwrócić się do banku o restrukturyzację długów. W ten sposób jest pewna szansa na wyjście z kłopotów.
     
  9. serene1

    serene1 New Member

    mi pomogli ostatnio ludzie z http://www.pozyczki-bez-bik.pl.pl szybko i sprawnie wszystko załatwiłam. Nie sprawdzali mi bik. Umowa jasna i przejrzysta. Mam obciążenia komornicze i nie ciekawą historię kredytową.
     
  10. grosik

    grosik New Member

    jeśli chodzi o mnie to też mam zadłuzenia i korzystam z pożyczek społecznosciowych na portalu pożyczkoIandia- sprawdź sobie może i Tobie się uda.
     
  11. agnieszkabb

    agnieszkabb New Member

    Brać kolejną pożyczkę jak już jesteśmy w pętli kredytowej to najgorsze co może być dla nas.
    Lepiej zacząć oddłużanie i wyjście z tych długów, poprzez np. wakacje kredytowe, wypowiedzenie ubezpieczenia, umorzenie postępowania egzekucyjnego itp.
     
  12. wartownik

    wartownik New Member

    Nie wierzę w was... Serio? Radzicie by brać następną pożyczkę by wyjść z pętli kredytowej? Przecież wtedy dług jedynie się powiększy, to najgorsza z możliwych opcji. Zrób restrukturyzacje kredytu, są kancelarie, które w tym mogą ci pomóc.
     
  13. matyldak

    matyldak New Member

    Ja trafiłam na https://www.forum-kredytowe.pl - jestem zadowolona wykupiłam sobie usługę Twój Prawnik- która polega na
    negocjacjach z wierzycielami i nowych warunkach spłaty zadłużenia. Może doprowadzić do
    anulowania części należnośći odsetek, obniżyć oprocentowanie. Opieka ta trwa przez 3 miesiące
     
  14. 80magdaa

    80magdaa New Member

    Witam, też wplatałam się w pętlę kredytową. Nie jestem w stanie na dzień dzisiejszy nic spłacić- na koncie zero. Na rodzinę nie mogę liczyć- właśnie spłaciłam rodzinę najbliższą. Ehh, szkoda gadać. Ale też uważam ze branie kolejnej pożyczki nic nie daje. Ja spłacałam chwilówkę chwilówką. Kredyt providentem itd. W rezultacie tego wpadłam własnie w takie bagno. Dziś skontaktowałam się z e-kancelarią. Zostawiłam namiary i czekam na kontakt. Zobaczymy. Mam nadzieję ze coś pomogą. Coś doradzą.
     
  15. Patrycjakoma

    Patrycjakoma New Member

    Życzę powodzenia i trzymam kciuki, myślę ,że to dobry pomysł. Trzeba działać nie czekać . Zwłaszcza w takich sytuacjach gdzie
    rosną odsetki.
     
  16. gertruda

    gertruda New Member

    Ja ze swojej strony mogę zaproponować oddłużanie i restrukturyzacje oraz darmowe porady z konsultantem prawnym
    W kancelarilexperto.
     
  17. Antoni

    Antoni New Member

    Upadłość konsumencka to chyba twoje rozwiązanie. Sprawdź w necie czy się załapiesz
     
  18. kupswojdlug

    kupswojdlug New Member

    Po pierwsze nie zaciągaj nowych kredytów. Wejdź na www.http://www.pozyczki-bez-bik.pl a pomożemy uwolinić się państwu z każdej pętli kredytowej. Nasi doradcy ocenią państwa sytuację i dobiorą odpowiednie metody działania by pozbyć się wszelkich kłopotów finansowych. Dług z dnia na dzień rośnie...
     
  19. Fisher

    Fisher New Member

    A ile liczycie sobie dniówki za to doradztwo?
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - jak wyjsc petli Forum Data
Jak wyjsc z petli zadluzenia Forum windykacja Wrzesień 25, 2017
Jak wyjść z pętli zadłużenia Jak wyjść z długów Kwiecień 28, 2017
Jak wyjść z pętli długów? Jak wyjść z długów Listopad 26, 2015
pilnie potrzebuje rady jak wyjść z pętli zadłużenia Jak wyjść z długów Wrzesień 22, 2015
potrzebuje pomocy jak wyjść z pętli zadłużenia Forum dla zadłużonych Wrzesień 19, 2015

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie