Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

Jak wyjść ze spirali długów??!!!

Forum poświęcone negocjacjom z bankami i restrukturyzacjom umów kredytowych. Jak skutecznie napisać wniosek o zmniejszenie rat kredytu, wydłużenie okresu spąłty lub umorzenie części lub całości odsetek.

Jak wyjść ze spirali długów??!!!

Postprzez Marek69 » 14 lip 2013, o 20:10

Witam wszystkich,

Mieszkam w Piasecznie pod Warszawą. Poszukuję pilnej pomocy w zakresie spłaty kredytów - negocjacji z bankami. Mam już nóż na gardle i praktycznie jestem w sytuacji jak dla mnie bez wyjścia. Wziąłem w sumie 15 kredytów i pożyczek + hipoteka, to razem 16. Niestety przez blisko 4 m-ce byłem bez pracy, potem znalazłem pracę ale gorzej płatną, żona nie ma etatu, nasza sytuacja jest już dramatyczna. Szukam pomocy w różnych miejscach ale bez rezultatu. Kilka banków wypowiedziało już umowy, a jeden kredyt jest już w egzekucji komorniczej. Rodzina już nam więcej nie pożyczy bo też nie ma. Bardzo proszę o pilną pomoc. Kredytów mam na blisko 650 tys. teraz mógłbym spłacać niewiele, bo do 4 tys. Może ktoś wie jak z tego wyjść, gdzie szukać pomocy???? Za propozycje kolejnych kredytów czy chwilówek dziękuję!!

Czekam na jakąś radę,
Marek :(
Marek69

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

Re: Jak wyjść ze spirali długów??!!!

Postprzez Abdul » 20 lip 2013, o 15:32

Może w twojej sytuacji dobry okazałby się kredyt oddłuzeniowy. Wiele firm dziś je oferuje, dzięki nim łatwiej pokonać zadłuzenie.
Abdul

Postprzez hrabia » 31 lip 2013, o 15:13

Jest na to kilka sposobów. Wspomniano już o kredycie oddłużeniowym, ale można również spróbować pożyczki prywatnej lub też spróbować zawrzeć ugodę z bankiem. Zasadniczo jest kilka sposobów. Można podjąć dodatkową pracę i powoli spłacać zadłużenie.
hrabia

Postprzez kobra » 24 paź 2013, o 15:06

Uważam że dobrym rozwiązaniem jest kredyt u inwestora prywatnego. niskie oprocentowanie dobre warunki spłaty, a ddoatkowo możesz określić czas spłaty tego kredytu.
kobra

Postprzez pilot50 » 24 paź 2013, o 19:04

Kredyt oddłużeniowy, pożyczka prywatna lub restrukturyzacja kredytów. Na pewno sytuacja jest trudna, ale trzeba próbować coś z tym zrobić.
pilot50

Postprzez portyk27 » 27 lis 2013, o 19:43

Pożyczka prywatna na spłatę całego zadłużenia na pewno w dużej mierze załatwiła by tę sprawę, aczkolwiek musiałaby być to osoba zaufana.
portyk27

Postprzez wolniak » 28 gru 2013, o 16:43

Na bieżąco proszę rozmawiać z wierzycielami, ale aby z tego wyjść, chyba najlepiej by było zaciągnąć prywatną pożyczkę, o ile będzie to możliwe.
wolniak

Postprzez zal » 6 sty 2015, o 13:44

witam,prosze o pomoc,nie wiem co zrobic,mam zajecie komornicze,(polowa wynagrodzenia) z drugiej polowy zostaje mi 90 zł na zycie rodzina 3 osobowa;/ z czesci ktora trafia na konto automatycznie potraca skok ratę ponad 1000zł , wpadłem w długi i co najgorsze zeby wyjsc z jednego zadluzałem sie gdzie indziej, na obecna chwile jestem zalamany,wstyd mi cięzko mi funkcjonowac normalnie,mam żal do siebie za to wszystko, nie mam mozliwosci zadnych konsolidacji itp z powodow wiadomych,komornik,big/bik itp, rodzina juz pomogla bardzo duzo,sami teraz placa za pomoc raty, co zrobic;/;( prosze o rady
zal

Postprzez szymek1981 » 21 sty 2015, o 14:47

jeżeli interesuje cię pożyczka prywatna sprawdź ofertę dfi24.pl firma udziela kredytów od osób prywatnych do tego samemu można negocjować warunki pomogli już wielu ludziom w trudnej sytuacji
szymek1981

Postprzez marcel » 27 lut 2015, o 12:12

Masz bardzo nie ciekawą sytuacje ale to wiesz sam najlepiej, żadnych nowych kredytów już nie bierz ale to wiesz też sam dobrze.
Mogę ci polecić http://mfinanse.info.pl/ byćmoże dadzą radę ci pomoc. Myślę że warto do nich zadzwonić chodź by z faktu że dają darmowe porady a płacisz dopiero za wniosek do banku czy tam innego kredytodawcy.
marcel

Następna strona

Powrót do Negocjacje z bankami