Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

Mój narzeczony nie płacił rat kredytu w wbk

Forum poświęcone negocjacjom z bankami i restrukturyzacjom umów kredytowych. Jak skutecznie napisać wniosek o zmniejszenie rat kredytu, wydłużenie okresu spąłty lub umorzenie części lub całości odsetek.

Mój narzeczony nie płacił rat kredytu w wbk

Postprzez Ana » 18 lis 2017, o 20:44

WItam, nie wiem jak mogę pomóc narzeczonemu, chciałabym zasięgnąć pomocy u Was.
Mój narzeczony nie płacił rat kredytu w wbk. Przyszło mu pismo z Lindorfa. Potem dzwonili do niego z Lindorfa, że jak wpłaci całosc czyli okolo 50 tyś zł to nie dadzą sprawy do sądu. Oczywiście nie wpłacił. Teraz pewnie dadzą mu komornika. Narzeczony nie pracuje, nie ma mieszkania, w sumie to on nic nie ma wartościowego procz telefonu ... Do pracy nie chce iść, ponieważ mówi, że nie opłaca się pracować za 2000zl jak komornik zabierze 1000zl , a bankowi da z 500 a reszte zgarnie dla siebie. Pracuje więc dorywczo.
Ja juz nie wiem co robic. Czy można by było dogadac sie jakos z bankiem, że zacznie placic rate z 500-600zl ? Można jakos uniknąc tego komornika?Komornika jeszcze nie ma, ale pewnie bedzie mial skoro nic nie płaci.
Ana

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

Re: kompletnie sie na tym nie znam kredyt

Postprzez robertas1 » 19 lis 2017, o 15:50

Ratuj siebie - z takim nastawieniem jakie ma Twój narzeczony może być ciężko cokolwiek osiągnąć.
i tyle
robertas1

Re: Mój narzeczony nie płacił rat kredytu w wbk

Postprzez helpdlug » 7 kwi 2018, o 18:33

Wszystko można tylko trzeba chcieć . Podstawa to pisać do banku prośbę o ugodę. Najważniejsze aby twój narzeczony chciał to spłacać.
helpdlug

Powrót do Negocjacje z bankami