Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

Skok próbuję zmusić do wzięcia pożyczki na spłatę wypowiedzianej pożyczki, grożąc wypowiedzeniem ugody

Forum poświęcone negocjacjom z bankami i restrukturyzacjom umów kredytowych. Jak skutecznie napisać wniosek o zmniejszenie rat kredytu, wydłużenie okresu spąłty lub umorzenie części lub całości odsetek.

Skok próbuję zmusić do wzięcia pożyczki na spłatę wypowiedzianej pożyczki, grożąc wypowiedzeniem ugody

Postprzez mister » 17 maja 2013, o 22:28

jak mam traktować sytuację kiedy skok próbuję mnie przymusić do wzięcia pożyczki żeby spłacić tą pożyczkę którą mam wypowiedzianą, grożąc wypowiedzeniem ugody( mam nagranie jak do tego dochodzi, nagrali mi się na pocztę głosową).
mister

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

Re: Skok próbuję zmusić do wzięcia pożyczki na spłatę wypowiedzianej pożyczki, grożąc wypowiedzeniem ugody

Postprzez doradca » 17 maja 2013, o 22:29

Na pożyczkę też się nie musisz zgadzać. Papier który podpisałeś jest wiążący. W ostatnim czasie niestety skoki szukają pieniędzy gdzie się da... także u dłużników. Musisz jedynie wywiązywać się postanowień zawartej umowy ugody.
doradca

Re: Skok próbuję zmusić do wzięcia pożyczki na spłatę wypowiedzianej pożyczki, grożąc wypowiedzeniem ugody

Postprzez Pani » 21 maja 2013, o 16:49

No tak trudna sytuacja, niby nic na siłę nie musisz robić,a le jeśli masz umowę podpisaną to jest ona wiążąca.
Pani

Powrót do Negocjacje z bankami